Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dvaja bratia trpia nepochopiteľnou chorobou. Vždy, keď zapadne slnko, zostanú paralyzovaní, a nikto si to nedokáže vysvetliť.

Solar boys 2 664x392.png
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Dvaja chlapci z Pakistanu trpia zdravotnou poruchou, ktorú si lekári ani odborníci nedokážu nijako vysvetliť. Každú noc sú títo inak zdraví bratia úplne paralizovaní a ich stav je obrovskou záhadou.

Abdul Rasheed a Shoaib Ahmed žijú aj so svojimi rodičmi v Pakistane a na prvý pohľad sú to úplne normálni chlapci. Jeden má trinásť a druhý deväť a obaja cez deň žijú aktívnym životom.

Solar boys 1 664x394.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

V noci však upadnú do akéhosi stavu vegetácie a nedokážu hovoriť, jesť a vôbec sa pohnúť.

Ich otec ich zobral k množstvu lekárov a chlapci podstúpili viac ako 300 rôznych testov a procedúr, ktoré mali zistiť príčinu ich nočnej paralýzy. No vyzerá to tak, že ich stav zatiaľ nemá medicínske vysvetlenie.

Solar boys 3 664x342.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

V zúfalstve sa ich otec obrátil na vieru a verí, že chlapci sú obeťami čiernej mágie. Preto ich vzal k duchovnému liečiteľovi a dúfal, že práve on by mohol jeho synom pomôcť.

Solar boys 6 664x331.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Lekári, samozrejme, čiernu mágiu odmietajú a tvrdia, že ide o genetickú poruchu. Ich rodičia sú totiž bratranec a sesternica a dve z ich šiestich detí zomreli v skorom veku.

Otec ich volá „slnečné deti“, pretože verí, že chlapci potrebujú k životu slnečnú energiu. Táto jeho teória však nie je pravdivá. Chlapci totiž takéto problémy nemajú, keď vonku prší, ani keď ich zavreli do tmavej izby bez slnečného svetla.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 29. septembra 2016Zdroj boredomtherapy.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: