Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dvaja kamaráti obiehali auto s krásnou blondínou, ktorá ich zaujala. No o chvíľu zistili, že jej ide o život.

Auto.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Scénu ako z filmu zažili dvaja kamaráti cestou autom. Našťastie vedeli, čo treba robiť!

Dvaja dospievajúci kamaráti 19-ročný Aaron a 17-ročný Jamal išli spolu autom cez Texas. Keď míňali auto vedľa nich, nemohli si nevšimnúť atraktívnu mladú ženu sediacu na zadnom sedadle auta. Spočiatku sa Aaron a Jamal snažili udržať očný kontakt s peknou blondínou, no o chvíľu si všimli niečo, čo ich vystrašilo.

https://www.youtube.com/watch?v=tr-MiW7X_kY
www.youtube.com

Prisahali, že to vyzeralo, akoby žena hovorila: „Pomôž mi“ . Aaron a Jamal okamžite zbystrili pozornosť. Ich inštinkt im napovedal, že žena mohla byť unesená vodičom. Nielenže mladíci ihneď zavolať políciu, ale pokračovali ďalej a pozorovali podozrivé vozidlo tak, aby ich muž neodhalil a zároveň nestratili z dohľadu zdesenú ženu v aute.

https://www.youtube.com/watch?v=tr-MiW7X_kY
www.youtube.com

Aaron popisoval dispečerovi na 911-tke, čo sa dialo: „Áno, sme na diaľnici. Sme svedkami lúpeže. Teda, nie je to lúpež, ale únos. Som tu ja a jeden ďalší človek“. Takto opísal mladík celú situáciu a krátko na to sa tam objavila polícia. Vďaka Áronovi a Jamalovi bola polícia schopná sledovať vozidlo. Nakoniec sa ukázalo, že 37-ročný Charles Atkins Lewis uniesol 25-ročnú ženu. Lewis bol obvinený z únosu a lúpeže s priťažujúcimi okolnosťami.

Scéna ako z filmu!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 7. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: