Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Po dvoch rokoch bývania v tomto dome objavili rodičia tajné miesto schované za skriňou

5927316e454201b648d30a8ad1cc4c73.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
imgur.com
reklama:
reklama:

Rodinka nevedela, že ich nový dom niečo skrýva. Prišli na to po dvoch rokoch! 

Jedna rodinka, ktorá si kúpila nový dom, zažila po dvoch rokoch prekvapenie. V detskej izbe totiž posunuli jednu skriňu a za ňou sa nachádzali záhadne dvierka. A za nimi objavili tajnú miestnosť.

http://imgur.com/JuLn79h
imgur.com

Vyzeralo to ako priestor vo veľmi zlom stave, ale rodičia hneď vedeli, že to dlho nepotrvá. A tiež im napadlo, že ich malý syn by sa tam zrejme bál, keby videl túto temnú miestnosť. Preto sa rozhodoli, že ju zrenovujú ešte pred jeho narodeninami.

http://imgur.com/JuLn79h
imgur.com

Ale všetko muselo byť vykonané tajne. Steny nanovo namaľovali farebnými veselými farbami, vybavili izbu detským nábytkom a hneď to vyzeralo lepšie. Je to ideálne miesto pre hranie, na relaxáciu a skrývanie pokladov.

http://imgur.com/JuLn79h
imgur.com

Šikovní rodičia premenili desivý kumbál na skvelý detský raj. A aj keby to dieťa nevyužívalo, zlodej by toto miesto zrejme nenašiel, ak by o ňom nevedel, takže je to aj dokonalý úkryt pre šperky alebo iné rodinné cennosti.

http://imgur.com/JuLn79h
imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 14. januára 2017Zdroj www.genialetricks.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: