Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena si kúpila tento dom v roku 1979. A teraz ho premenila na nepoznanie.

C1e67e7345808fd2ffaf3ad1f8918b3e 800x534.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
imgur.com
reklama:
reklama:

Pozrite sa, ako si žena prerobila po rokoch svoj dom. Úžasné niečo! 

Tento dom v Oregone je zvonku úplne nenápadný. Vyzerá ako typický americký dom, ale čo je vnútri za jeho stenami, je absolútne prekvapenie.
Tento dom patrí žene menom Almine Barton. Kúpila si ho v roku 1979 ako úplne obyčajný rodinný dom. O niekoľko desaťročí neskôr sa rozhodla, že celý interiér úplne vymení. Iba vonkajší vzhľad sa nezmenil. Ak ho uvidíte, padne vám sánka.

http://imgur.com/gallery/dQxaY
imgur.com

Všetko, čo je v ňom, obývacia izba, spálňa, kuchyňa, atď vyzerá, akoby pochádzal z obdobia baroka alebo inej minulej éry. Almine Barton sem tiež začlenila pôvodné okná zo starého kostola a dokonca postavila brnenia do svojich izieb. A keď sa pozriete na tie obrovské lustre, vyzerá to neuveriteľne. Dokonca aj kuchyňa je jedinečná a vyzerá ako zo zámku.

http://imgur.com/gallery/dQxaY
imgur.com

Teraz má však v pláne predať dom. Pretože čas je vzácny, je dokonca ochotná spustiť 50 000 dolárov. Almine však hovorí, že dom predá len tomu, kto ho nechá v tomto stave a nebude ho rozpredávať kus po kuse. Priemerná cena domov v tejto oblasti je 399 000 dolárov. Pozrite so fotogalériu, kde uvidíte všetky krásy, ktoré dom ukrýva.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 26. novembra 2016Zdroj www.genialetricks.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: