Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Párik si uvedomil, že ich dom je pre nich veľký. Tak sa presťahovali do garáže, ktorú takto úžasne prerobili.

Garaz.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com

Párik sa rozhodol presťahovať do garáže. Keď uvidíte, ako ju prerobili, padne vám sánka!

Bryan a Len Danger opustili svoj domov v Portlande, Oregon, kde žili asi tri roky. Najprv sa sťahovali do Britskej Kolumbie kvôli Jeninej práci a potom sa tešili na celoročný výlet na juh cez Mexiko a Strednú Ameriku. No keď sa vrátili späť, rozhodli sa pre rázny krok.

Par 1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Po príchode domov premýšľali nad tým, že ich rodinný dom je pre nich veľký a tak sa rozhodli, že si prerobia garáž a budú bývať v nej. Len ťažko by sme si to vedeli predstaviť, však? No keď uvidíte, ako perfektne ju spolu prerobili, budete milo prekvapení. Skutočne obývateľná, plne funkčná garáž, kde snáď ani nič nechýba. Pre párik ako stvorené.

Dom.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Keďže si nemohli dovoliť hypotéku na niečo menšie, prerobili si garáž a svoj dom dali potom do podnájmu. Takže teraz majú skutočne finančné výhody. Urobili všetko perfektne do posledného detailu. Priestranný dizajn, moderná povrchová úprava a jedinečný domácky pocit je úplne úžasný. Plne funkčná kuchyňa s multifunkčným nábytkom, práčovňa, či kúpeľňa. No proste tento „domček“ nemá chybu. Však, posúďte sami.

Takto párik prerobil garáž na obývateľné miesto!

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 25. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,