Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena pomocou lepiacej pištole pokrývala neuveriteľných 35 rokov svoj domov kamienkami. Takto vyzerá teraz.

Dom 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tak takéto niečo ste ešte zrejme nevideli. Takto si skrášlila žena svoj dom za 35 rokov. 

Lauri Svedberg je umelkyňa, ktorá žije sama so svojím psom. Miluje šíre nebo a vyjadruje sa cez svoje umenie. Najväčšie plátno, na ktorom niekedy pracovala, bol však jej vlastný dom.

Lauri obrátila priestranný, rustikálny dom v Minneapolis, Minnesota do svojej osobnosti. Za 35 rokov neúnavne premieňala svoj zdanlivo obyčajný dom do neuveriteľných detailov, ktorý vyzerá ako z rozprávky.

https://www.youtube.com/watch?v=bwXwj8pRLM4
www.youtube.com

Laurin dom má 1078 metrov štvorcových, nachádza sa v Minneapolis, Minnesota a bol postavený v roku 1912. Zvonku na prednej strane namaľovala krásneho bieleho psa. Lauri sa do jej domu presťahovala v roku 1979 a odvtedy strávila 35 rokov transformovaním ho do čarovnej a excentrickej skrýše.

https://www.youtube.com/watch?v=bwXwj8pRLM4
www.youtube.com

Susedia ho nazývali  „Vlčí dom“ alebo „Hobití dom“. Na záhrade je k dispozícii socha životnej veľkosti, svieža záhrada a dlažobné kocky zachránené zo starých uličiek Minneapolisu. Steny a stropy prerobila na obrie ručne maľované mozaiky lesov a vodopádov. Izby pokrývala kameňmi, štrkom, minerálmi a sklom. A to pomocou ničoho iného, než horúcej lepiacej pištole.

https://www.youtube.com/watch?v=bwXwj8pRLM4
www.youtube.com

Hoci Lauri absolútne miluje svoj domov, od roku 2015 je na predaj. Má v pláne sa sťahovať do Palm Springs v Kalifornii kvôli odchodu do dôchodku. Unikátna nehnuteľnosť je na predaj za 149 000 dolárov. Žena je na svoje dielo veľmi hrdá a dúfa, že noví majitelia ho zanechajú v tomto stave.

Žena prerobila svoj dom na takéto dielo!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 18. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: