Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Edyn Tv si do svojho videa pozval až troch známych youtuberov! Pozri, čo všetko o sebe prezradili.

Edyn1 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Edyn pridal ďalšiu časť z ,,Meet my niggas“. Tentokrát mal viacerých hostí, ktorými boli Kovy, Matúš a Martin. Scenár bol jednoduchý a zábavný. Chalani si vzájomne kládli rôzne otázky a bavili svojich divákov.

Chalani natočili toto video už v lete, keď spoločne cestovali po Európe. Počas ich pobytu v Lisabone sa rozhodli vytvoriť video zo série „Meet my niggas“. Vlog si mimoriadne užili a ich odpovede vás zaručene pobavia.

https://www.youtube.com/watch?v=HxRCs2eUA6A
www.youtube.com

Edyn podrobne porozprával o tom, ako sa stará o svoje vlasy a dokonca sa pokúsil na podobný účes naviesť aj Kovyho. Ten ale jasne odmietol. Ďalším hosťom sa stal Matúš, ktorý si nepripravil pre Edyna otázku, no pokúsil sa improvizovať. Spýtal sa ho, aký je jeho životný cieľ.

https://www.youtube.com/watch?v=HxRCs2eUA6A
www.youtube.com

Edyn opísal situáciu, ktorej sa chce v živote vyhnúť. Nechce byť súčasťou nudnej práce a celý život robiť to, čo ho nebaví. Martin zas vymenoval tri veci, ktoré uňho zohrávajú najväčšiu rolu. Láska, cestovanie a priatelia sú podľa neho receptom na zdravie. Chalani sa zhodli na tom, že život si treba poriadne užiť. Diváci by pravdepodobne ocenili viac takýchto videí, ako vzájomných ,,bojov“ medzi jednotlivými youtubermi.

https://www.youtube.com/watch?v=HxRCs2eUA6A
www.youtube.com

MEET MY NIGGAS #3 | feat. Kovy, Matúš, Jmenuju se Martin

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 28. októbra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová
K téme
reklama:
reklama:
reklama: