Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fallenka, ktorá miluje cestovanie, patrí k najmladším a najúspešnejším youtuberom

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Len nedávno oslávila 18 rokov, no sto tisíce ľudí ju sledujú už dlhé roky. Fallenka nie je aktívna len na Youtube, ale rada prispieva na všetky svoje sociálne siete.

Základné informácie

 • Celé mená: Andrea Havelková
 • Dátum narodenia: 15.7.2000
 • Farba vlasov: blond
 • Farba očí: modrá
 • Vzdelanie: odbor Public Relations na anglickom gymnáziu AGYS
 • Obľúbené zviera: pes
 • Obľúbené jedlo: kurací steak so zeleninou
 • Obľúbené obchody s oblečením: Zara, Bershka, Mango

Začiatky na Youtube

Fallenke bolo len 12 rokov, keď prvýkrát začala točiť na Youtube. V tej dobe začala s kamarátkou hrať populárnu hru Minecraft, na ktorú si na Youtube vyhľadávala rôzne návody a iné videá. Vtedy narazila na youtubera MenTa, ktorý taktiež hral Minecraft a bol veľmi populárny.

Najprv sa Fallenka divila, prečo toľkí ľudia sledujú iných ľudí na Youtube ako napr. MenTa, ako hrajú hry. Potom si však povedala, že aj ona by to chcela to len tak skúsiť a svoje prvé videá natočila hlavne pre svojho mladšieho brata.

Fallenka na začiatku ešte nemala program na nahrávanie obrazovky, tak si jednoducho kamerou natáčala monitor. No s postupom času svoj kanál, vybavenie a videá stále zlepšovala a stala sa tak úspešnou youtuberkou, čo Fallenka vôbec nečakala.V tej dobe ani nevedela, že by si tým mohla zarábať.

Tvorba na Youtube

S vekom youtuberky stúpal jej počet odberateľov a menil sa aj obsah na jej kanále. Z Minecraft Let’s playov a obyčajných vlogov sa stali cestovateľské vlogy, pranky, challenge, ďalšie cestovanie a iné. Fallenka sa pomaly blíži k 500-tisíc odberateľom.

Medzi viac netradičné, no veľmi obľúbené videá patrí napríklad tréning Fallenky s Benom Cristovaom:

Fallenka na sociálnych sieťach

Fallenka síce nepridáva na Youtube videá veľmi často, no za to je veľmi aktívna na Twitteri. 

Fallenka miluje cestovanie a rada pridáva fotografie z destinácií, ktoré navštívi. Niektoré z fotiek môžeš vidieť na jej Facebookovej fan page, ale väčšinu nájdeš na jej Instagrame.

Fallenka merch

Mech Fallenky reprezentuje okrúhle logo s písmenom F uprostred. V shope s jej merchom, kde si môžeš napríklad zakúpiť tričká, náramky, obal na mobil, dominuje čierna, šedá a biela farba.

Výber merchu Fallenky zo shopu Real Geek https://www.realgeek.cz/41-fallenka
Výber merchu Fallenky zo shopu Real Geek www.realgeek.cz

Zaujímavé fakty

 • Meno Fallenka vzniklo z prezývky Fallen_Angel000, ktoré mala Fallenka na Minecrafte. To bolo však príliš dlhé a tak ju kamarátka volala len Fallen, k čomu si samotná Fallenka pridala na konci -ka.
 • Fallenka si s mnohými ďalšími youtubermi zahrala v televíznej reklame na Vodafone:
 • Ak si chceš vypočuť príbeh Fallenky, tak si určite pozri jej Draw my life video, ktoré má najviac zhliadnutí na jej kanále.
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 4. septembra 2018Zdroj objevit.cz , ocko.tv © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: