Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fascinujúca premena. Takto sa z bezdomovca stal úspešný podnikateľ.

Horizon33_2016 11 2_15 46 47.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Khalil Rafiti je 46-ročný majiteľ siete takzvaných „džúsbarov“ a ukazuje svetu, že neexistje nič také ako beznádejná situácia. 

Jeho fascinujúci príbeh je dôkazom toho, že jediné správne rozhodnutie dokáže zmeniť život človeka k lepšiemu. Ide len o to, aká ja vaša vnútorná sila a či veríte v samých seba.

Vo svojej knihy I Forgot To Die tento dnes už milionár hovorí o tom, ako bol dlhých 13 rokov závislý na drogách, vážil 48 kíl a bol viac tieňom ako ľudskou bytosťou. Žil v obrovskej biede až do dňa, keď návrh jedného jeho priateľa nezmenil jeho život.

Jeho priateľ mu navrhol, aby sa k nemu pridal a založili spolu výrobňu prírodných ovocných a zeleninových štiav. Khalil ho to vytrhlo z depresie a opäť začal veriť v seba a svoje schopnosti. Spočiatku začal džúsy vyrábať pre pacientov a pracovníkov nemocnice Riviera Recovery Center. Práve táto nemocnica ho vytiahla z najhoršieho a pomohla mu poraziť závislosť.

V priebehu piatich rokov sa reputácia výrobcu týchto prírodných štiav rozšírila po celom Hollywoode a práve to inšpirovalo Khalila, aby si otvoril celú sieť takýchto „džúsbarov“ vo svojom rodnom Malibu.

Medzi jeho zákazníkov patria skutočné hviezdy nielen filmového plátna, ale aj hudobného sveta. Na zdravé šťavy k nemu chodieva napríklad Arnold, ale aj Anthony Kiedis z Red Hot Chilli Peppers, David Duchovny či Gerard Butler. No a úžasné je, že pre Khalila pracuje viacero ľudí, ktorí k nemu prišli doslova z ulice. Dáva šancu takým, akým bol kedysi aj on…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 2. novembra 2016Zdroj brightside.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: