Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

GoGo: Každý má možnosť sa presláviť

Gogo3 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

GoGa sme stretli na akcii 4Fans a trochu sme ho vyspovedali. Na Youtube pôsobí už 5 rokov a svoju úroveň chce aj naďalej zvyšovať. Čo odporúča začínajúcim youtuberom a aké novinky pre svojich odberateľov chystá?

Cítiš sa byť vzorom pre mladú generáciu?

GoGo: Veľa detí si youtuberov dosadzuje ako svoje vzory, a preto si myslím, že je na nás určitá zodpovednosť, aby sme sa nesprávali vo videách jak totálni burani. Ja sa snažím mať videá také, aby som sa za ne o pár rokov nehanbil a aby rodičia nemuseli dopredu skontrolovať video, ktoré si chce dieťa pozrieť. Viem, že väčšina rodičov mi aj ďakuje za to, že sa vo videách snažím udržať nejakú tú slušnosť. Čo je podľa mňa základ, lebo nechceme, aby nám rodič kontroloval všetko, čo sledujeme.  To by nebolo úplne správne.

Foto: www.imgur.com

Myslíš si, že začínajúci youtuberi môžu uspieť rovnakým štýlom, akým si uspel ty?

GoGo: Ja som mal tú výhodu, že som začínal celkom skoro. Youtube ešte u nás nebol taký „hype“ a ja som bol jeden z tých, ktorý vytvoril scénu. Zviezol som sa na prvej vlne, ale každý máme možnosť sa presláviť. Myslím si, že ak to budú robiť po anglicky, môžu vystreliť medzinárodne oveľa ľahšie, ako to bolo pred tým. Pretože komunita je už vytvorená, ľudia sa naučili na sledovanie videí, takže odbery sa dajú nabrať oveľa rýchlejšie ako pred piatimi rokmi, kedy som začínal ja.

Snažíš sa nejako posilňovať slovenskú komunitu youtuberov?

GoGo: Organizujem svojich pár eventov, kde sa stretneme a som rád že sa vidíme osobne, lebo nemáme na to moc času. Jedine takto na akciách alebo keď robíme nejaký špeciál. A čo sa týka malých začínajúcich youtuberov, tak im hovorím nech mi posielajú svoje videjká, že im napíšem svoj názor. Aj keď nie je na to toľko času to ohodnotiť, ako by som chcel.

Chystáš ešte nejaký nový typ videí?

GoGo: No jasné. Chcem tento rok meniť celkovo ten content a robiť ho aj pre starších. Pripraviť viac projektov ako bolo Müsli, ktoré dosť vystrelilo. Teda na slovenskom chaneli viac väčších projektov – menej kvantity viac kvality. A hlavne tú angličtinu, potom túžim už tri roky. Takže dúfam, že už sa k tomu dokopem.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 26. marca 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: