Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #178: Pozri, čo stvára v posteli Ellie Goulding!

instagram177
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Lindsay Lohan sa chystá na cvičenie, Alessandra Ambrosio si užíva hudobný festival a Serena Williams sa navliekla do šiat, v ktorých ukázala viac ako chcela…

Miley Cyrus má vo svojom životnom postoji jasno. Kultový nápis „nie, radšej knihu“ nahradila podobným „nie, radšej LSD“.  *cool*

If we up we werkin ☀️☀️☀️☀️

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Serena Williams sa akýmsi zázrakom nasúkala do kratučkých šiat, no športová postava, bohužiaľ, nevykukla.  *pardon*

We're just not serious

A photo posted by Serena Williams (@serenawilliams) on

Zdá sa, že Khloé Kardashian býva v ordinácii v ružovej záhrade. Alebo má tajného ctiteľa.  *acute*

May flowers always line your path and sunshine light your day!! #Armenia

A photo posted by Khloé (@khloekardashian) on

Alicia Keys si užíva jarný Paríž. Závidíme!!  *good*

It's a beautiful day! Thank you spring!!! Name 5 things you are thankful for… Go!! ;-) #gratitude

A photo posted by Alicia Keys (@aliciakeys) on

Alessandra Ambrosio vyrazila s kamoškami na Coachellu. Nájdeš ju medzi ostatnými krásavicami?  *blum*

Coachilling ✨✌?️??☀️? #foreveronvacation #Coachella #sundayfunday

A photo posted by alessandraambrosio (@alessandraambrosio) on

Na prvý pohľad sa môže zdať, že Lindsay Lohan len vylihuje v posteli, no v skutočnosti práve vstala, plná eufórie, ako sa vrhne na cvičenie.  *good*

Ready for another workout today! ????

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Ellie Goulding sa nezdá! Pozri, čo stvára v posteli!

Procrastinating/ burned from that flight so avoiding life

A photo posted by elliegoulding (@elliegoulding) on

John Legend má zrejme so svojím psom konfliktný vzťah. Pozri, ako sa od neho odvracia.  *blum*

Sunday night

A photo posted by John Legend (@johnlegend) on

Victoria Beckham má kreatívnu chvíľu. Pozor, na jej krehkú konštrukciu!   *unknw*

So much fun with the boys today designing surfboards for the #kaleidoscopeball supporting Mattel Children's Hospital x vb

A photo posted by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Ak ťa dnešný deň zmohol, zabal sa ako Christina Perri. Bábätká má každý rád, nech sú akokoľvek veľké.  *yes*

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na Najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 13. apríla 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: