Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #214: Čo si nevedel o Ariane Grande!

214
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Aj dnešný deň prežili celebrity naplno. A s Instagramom, samozrejme. 

Potvrdené! Sam Smith je čarodejník. Aj keď to zistil trochu oneskorene, keďže dnes oslavuje 23. narodeniny.  :-)

Očividne tento moment veľmi prežíva.   *good*

Sun is OUT for the big day!! (Even if it is for just this morning) ?

A photo posted by Sam Smith (@samsmithworld) on

Ariana Grande zistila, že má voňavé ruky, tak si ich teraz stále očucháva.  :-D

when ur arm smells good af

A photo posted by Ariana Grande (@arianagrande) on

Victoria Beckham je po Singapure úplne vyšťavená. Čo tam s ňou robili?!  *acute*

Good bye Singapore, u have worn me out! Thank u Team VB #VBTour x vb

A photo posted by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Serena Williams sa vyvalila do trávy. Pohoda, klídek a chlpatý pes.  *blum*

Oops lol

A photo posted by Serena Williams (@serenawilliams) on

David Guetta sa pri  Johnovi Legendovi stále škerí. Čo je také smiešne?  *pardon*

All you gotta do is listen … John legend

A photo posted by David Guetta (@davidguetta) on

Lily Allen sa dostala do krajiny snov. Čo si bude priať?  :-)

#Margate where dreams come true #veromoda #veromodaxlily @veromodaglobal

A photo posted by Lily Allen (@lilyallen) on

Snoop Dogg chodí ako správny chlap doma len v tielku.Ešte pivo do ruky a bude ako pravý domorodec.  *blum*

A photo posted by snoopdogg (@snoopdogg) on

Christina Perri má síce psa, ktorý vyzerá jemne naštvane, no sama to vyvažuje.  *yes*

someone doesn't want me to leave

A photo posted by christina perri (@christinaperri) on

Dominika Cibulková je už v tréningovom ošiali. Ideš, Domi!  *good*

Dobre ranko kazde ranko! #odcvicene #odbehane #POME na #tenis! ??????

A photo posted by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Demi Lovato nezabúda na svoj sľub a každý pondelok pridáva fotku bez mejkapu.  :-)

Laci Strike zachytil čarovnú dúhu na Orave. Dychberúca scenéria.  *good*

Orava

A photo posted by Laci Strike (@lacistrike) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 19. mája 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: