Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Janošíkove diery sú obľúbeným miestom turistov

Sni mka obrazovky 2018 01 30 oa21.35.11.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Slovensko sa môže pochváliť aj veľkým množstvom zaujímavých prírodných miest. Medzi takéto miesta patria aj Jánošíkove diery. Na toto miesto príde denne veľké množstvo zvedavých turistov. Už ste tam boli?

Štefanová

Na severozápade Slovenska,na úpätí Veľkého Rozsutca, sa nachádza osada Štefanová, v ktorej môžete vidieť viacero tradičných objektov ľudovej architektúry. Táto osada je tým najlepším východiskom túr na Veľký Rozsutec.

Jánošíkove diery

Ide o sústavu tiesňav a kaňonov v Krivánskej Malej Fatre. Nájsť ich môžete v národnej prírodnej rezervácii Rozsutec a skladajú sa z troch častí, ktorými sú Dolné diery, Nové diery a Horné diery.

Vodopády

Na tomto mieste sa nachádza viac ako dvadsať vodopádov, ktoré spoločne vytvárajú Vodopády Dierového potoka a patria k tým najkrajším miestam Jánošíkovských dier. Oplatí sa vidieť ich nielen v lete, ale aj v čase zimy.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 4. februára 2018Zdroj wikipedia.sk, © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: