Keira Knightley sa nebráni plastickej chirurgii! Dá si niečo vylepšiť?

Zdieľať
Keira Knightley
Cast member Keira Knightley smiles as she is interviewed at the premiere of the film "Laggies" during the 2014 Sundance Film Festival, on Friday, Jan. 17, 2014, in Park City, Utah. (Photo by Danny Moloshok/Invision/AP)

Dvadsaťdeväťročná herečka tiež vyhlásila, že každá žena by mala mať možnosť rozhodnúť sa, či plastickú operáciu podstúpi alebo nie

Anglická herečka Keira Knightley neodsudzuje ženy, ktoré sa rozhodnú podstúpiť plastickú operáciu. Dvadsaťdeväťročná rodáčka z Londýna v rozhovore pre britský denník Daily Mail tiež vyhlásila, že každá žena by mala mať možnosť rozhodnúť sa, či zákrok podstúpi alebo nie.

Keira Knightley
British actress Keira Knightley arrives on the red carpet for the European Premiere of Jack Ryan: Shadow Recruit at a cinema in Leicester Square, central London, Monday, Jan. 20, 2014. (Photo by Joel Ryan/Invision/AP)

„Nemyslím si, že by som niekedy odsúdila nejakú ženu za to, že spraví niečo, vďaka čomu sa bude cítiť lepšie. Ak sa začne cítiť ako tá najodpornejšia vec na svete a operácia je to, čo chce urobiť a čo ju urobí šťastnejšou, potom si myslím, že by mala mať možnosť slobodne sa rozhodnúť, čo urobí so svojím telom, kožou či mysľou, aby sa cítila lepšie,“ uviedla herečka, ktorá dúfa, že ona sama plastickú operáciu nebude musieť podstúpiť. „Ja a operácia? Dúfam, že nie. Neplánujem to, ale kto vie?,“ vyjadrila sa.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom