Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Koľko sa toho zmenilo od roku 1976? Dozvieš sa v komediálnom seriáli.

Ytb 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

SMOSH je americká komediálna dvojka zostavená z Iana A. Hecoxa a Daniela A. Padillu, ktorá spoločne pridáva zábavné videá na Youtube od roku 2005. Tento mesiac sa rozhodli vytvoriť video o tom, aké veci sa od roku 1976 zmenili v porovnaní s tými súčasnými.

https://www.youtube.com/watch?v=baZD9BOG0zI
www.youtube.com

Komediálne duo zinscenovalo niekoľko zábavných scén. Pred rokmi by mali podľa nich učitelia oveľa väčší rešpekt, ako majú dnes. Namiesto toho, aby rodičia obviňovali svoje deti z nedostatočného prospechu, sa podľa nich sťažujú radšej na učiteľov. V roku 1976 sa ľudia vedeli zabaviť aj pri maličkostiach, ako sú lampy. Dnes sa nudia, aj keď majú tablety,notebooky, či mobily dohromady.

https://www.youtube.com/watch?v=baZD9BOG0zI
www.youtube.com

Zábavným je aj vysielanie televíznych správ vtedy a teraz. Kým pred rokmi sa producenti stále vracali do minulosti k teroristickým útokom a spomínali si na mŕtve obete, dnes sa jeden útok začne a onedlho je tu ďalší. Chalani nenechali na pokoji ani emancipáciu žien. Súhlasíš s týmto porovnávajúcim videom?

1976 vs 2016

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 10. októbra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová
K téme
reklama:
reklama:
reklama: