Kvôli rodine sa tento otecko rozhodol pre zmenu. Nebude veriť, že je to ten istý muž

Zdieľať
Befunky collage 25.jpg

Niekedy sa človek pozastaví nad tým, čo všetko by mohol vo svojom živote zmeniť, aby sa mu žilo lepšie. Tento otecko sa rozhodol pre ráznu zmenu a ten výsledok je až neuveriteľný. 

39-ročný muž sa rozhodol úplne zmeniť svoj život, aby sa stal lepším otcom a manželom. Len za šesť mesiacov jeho odhodlanie a tvrdá práca už dosiahli taký neuveriteľný výsledok, že jeho samotná rodina ho len ťažko spoznáva.

Father weight loss transformation jeremiah peterson montana 17 5a698dc16bde8__700.jpg

V auguste bol predajca starožitností Jeremiáš Peterson na detský výlet na horské jazero. „Namiesto spomienok na všetky dobré zážitky, ktoré sme na tejto ceste zažili, som si pamätal len jednu vec, ktorá sa znovu a znovu odohrávala v mojej hlave,“ napísal Jeremiáš na svojom Instagrame. „Zistil som, že som vyčerpaný a musel som robiť prestávky pred mojimi deťmi (9, 7 a 6-ročné).“

Kombináciou prísnej keto diéty a intenzívneho pravidelného cvičenia sa začala jeho transformácia.

„Nebojte sa ho, neskrývajte sa pred ním. Postavte sa zoči-voči tuku a rozhodnite sa, kto vyhrá.“ Pol roka strávil denne dve hodiny turistikou a jednu hodinu v telocvični. Schudol viac ako 37 kg.

„Pretože som sa zbavil tuku, všetko bolo lepšie, moje vlasy aj pokožka vyzerali zdravšie, môžete vidieť moju pevnú čeľusť namiesto opadnutých líc a tiež svaly“, zmienil sa Jeremiáš. „Transformuje to nielen vaše fyzické ja, ale aj spôsob, akým myslíte a cítite, rovnako ako budúcnosť, ktorú chcete pre svoju rodinu.“

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom