Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Lahodné Fornetti si už na Slovensku nekúpiš. Značka mení meno!

bakery-567380_640
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay
reklama:
reklama:

Fornetti na Slovensku končia, po novom ich nájdeš pod značkou Minit. 

Pekárenské výrobky značky Fornetti sa tešia na Slovensku veľkej obľube. Ich pobočky nájdeš na stanici, u lekára aj v malých zastrčených uličkách. Do konca tohto roka však zo Slovenska značka zmizne. Firma Fornetti Slovakia sa totiž rozhodla vytvoriť vlastnú. Ukončí tak licenciu na používanie brandu Fornetti od maďarskej spoločnosti. Po novom nájdeš koláčiky pod názvom Minit.

Dobrou správou je, že okrem mena by sa nič zásadné meniť nemalo. Výrobky pochádzajú totiž z vlastného závodu a sú vyrábané podľa originálnych receptúr. „Je to naše strategické rozhodnutie, ktoré nám umožňuje rýchlejší rast, napredovanie vo všetkých oblastiach nášho biznisu. Stále pritom chceme zostať prosperujúcou rodinnou firmou,“ uviedol konateľ spoločnosti Fornetii Slovakia František Ambrovics.

Spoločnosť Fornetti Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. Predmetom činnosti je výroba a predaj mrazených pekárenských polotovarov. Od roku 2000 si vybudovala zastúpenie aj v Českej republike, ktorú taktiež zásobuje z produkcie výrobného závodu v Dunajskej Strede.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 20. augusta 2015Zdroj SITA, © SITA 2015
reklama:
reklama:
reklama: