Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Len pre silné žalúdky! Pozri si, čo sa stalo žene, ktorá si do tváre napichala kuchynský olej, lebo jej lekári odmietli urobiť ďalšiu plastiku!

plastika-olej
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Toto je šialené! Kórejčanka, ktorá bola závislá na silikónových injekciách, si do tváre napichala kuchynský olej, pretože lekári jej už nechceli urobiť ďalšiu plastickú operáciu.

Keďže ju lekári odmietli v jej závislosti podporovať a nevykonali zákrok, ktorý od nich požadovala, vzala svoju „krásu“ do vlastných rúk.

Najskôr si kúpila silikón na čiernom trhu a celú fľašku si injekčne aplikovala do tváre a potom sa rozhodla pristúpiť k vážne chorému kroku!

Horizon33_2013-10-22_15-37-44
Ani tebe sa nechce veriť, že je to tá istá žena ako na fotke hore?Foto: www.imgur.com

Žena si vpichla do tváre kuchynský olej, ktorý z nej urobil takéto monštrum!

Po tom, čo jej príbeh odvysielala kórejská televízia, sa vyzbierali peniaze na operácie, ktoré by opravili to, čo pokazila.

Horizon33_2013-10-22_15-37-27
Z prirodzene peknej modelky sa stalo monštrum…Foto: www.imgur.com

Plastiková maniačka odvtedy podstúpila už 10 operácii a lekári jej z odstránili 60 gramov oleja a silikónu z tváre a až 200 gramov z krku!

Pozri si fotogalériu nevydarených plastických operácií TU

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 22. októbra 2013Zdroj mirror.co.uk, youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: