Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mama dala dcére lekciu, pretože si nechcela upratať izbu. Všetky veci jej dala do vriec a mala takúto podmienku.

Bez nazvu 6.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Po tejto lekcii si už dievčina rozmyslí, či si tú izbu bude upratovať! 

Alice Velasquez mala už dosť správania svojej dospievajúcej dcéry, ktorá si odmietala upratovať izbu. Mama jej to opakovala znovu a znovu, no bez úspechu. Neporiadok sa len kopil a nakoniec to musela upratať len Alice sama. Ale pohár trpezlivosti pretiekol a spravila rázny krok.

Alice mala dosť toho, ako sa chovala jej dcéra.

Mama 1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Mala toho dosť. Chcela naučiť svoju dcéru zodpovednosti, tak jej dala takúto lekciu. Išla do jej izby a všetky veci, ktoré tam našla, dala do odpadkových vriec.

Mala to skutočne dobre premyslené, pretože do vriec dala naozaj všetko. Kefu na vlasy, oblečenie, notebook, jednu ponožku do jedného vreca a druhú zas do druhého, aby to nemala jej dcéra také ľahké. Za každé jedno vrece jej dcéra musela zaplatiť 25 dolárov bez toho, aby vedela, čo sa v ktorom vreci nachádza.

Do vriec jej mama dala úplne všetky veci, čo našla v izbe.

Bez nazvu 7.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Podmienkou ale bolo, že všetky peniaze si musí zarobiť tým, že bude vykonávať domáce práce. Žiadne iné peniaze mama neprijala. Takže, keby mala aj niečo našetrené, nepomohlo by jej to.

Alice zdieľala svoje fotky aj s príbehom na Facebooku, kde sa stretla s rôznymi reakciami. Väčšina rodičov ju chválilo za tento nápad, no niektorí zas kritizovali a obvinili ju zo zneužívania dcéry.

Dievčina si musela peniaze zarobiť domácimi prácami.

Smeti2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Práve preto sa Alice obrátila na odborníkov a tí odmietli akékoľvek obvinenia zo zneužívania. Majú pocit, že je to práve kreatívny spôsob, ako učiť svoje deti, ako byť zodpovedným členom komunity. A čo si myslíte o tomto nápade vy? Boli by ste schopní tiež vyskúšať takúto lekciu?

Mama dala dcére lekciu zodpovednosti!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 22. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: