Mestské legendy: "Neotváraj dvere!" 1. časť

Zdieľať
ID-100261383

Pre tých, ktorí sa radi boja, sme pripravili seriál, v ktorom predstavíme zaujímavé strašidelné legendy z rôznych miest vo svete. Stali sa tzv. „urban legends“, teda mestskými legendami, a dnes ti povieme príbeh, z ktorého budeš mať husiu kožu…

Bol už neskorý večer a žena sedela doma v obývačke a surfovala po internete, keď začula zvonku zvuk plačúceho dieťaťa. Postavila sa a chcela zistiť, čo je to za zvuk, tak opatrne nazrela cez kľúčovú dierku vo dverách.

Nič však nevidela a zdalo sa jej to veľmi čudné. Bolo totiž už dosť neskoro a vo štvrti, v ktorej bývala, nežila žiadna rodina s malým dieťaťom. Rozhodla sa preto pre istotu zavolať políciu.

creep_dolls_24

Policajtom povedala, čo sa deje a spýtala sa ich, či má ísť dieťa hľadať von. Bála sa totiž, že by sa mohlo dostať na ulicu a došlo by k nešťastiu.

Dispečer však do telefónu skríkol, aby v žiadnom prípade neotvárala dvere a poslal k jej domu policajnú hliadku. Keď prišla polícia k jej domu, nikde žiadne dieťa nebolo. Policajný dôstojník však žene povedal, že v ten večer im viacerí ľudia zo štvrte volali s tým, že počujú vonku plakať dieťa. Predpokladá sa, že išlo o skupinu zlodejov, ktorá chcela takýmto spôsobom vylákať človeka, aby otvoril dvere, no tieto dohady sa nikdy nepotvrdili.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom