Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najdojímavejší detský pohreb všetkých čias, ktorý nenechá jedno oko suché.

Chlapec.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Smrť dieťaťa je tá najhoršia vec v živote. Preto sa rodina pokúsila to nejako odľahčiť, aj keď to bolo ťažké.

Jacob Hall bol šťastný malý chlapec, ktorý ale odišiel príliš skoro. Bol totiž náhodnou obeťou mladého strelca, ktorý začal svoju paľbu na základnej škole. Jacob bol zasiahnutý do tepny a nikdy sa už nezotavil zo svojich zranení. Útok bol úplne náhodný a chlapec prišiel o život bez konkrétneho dôvodu.

Keď sa rodina a celá komunita dozvedela o jeho smrti, všetci boli veľmi zdrvení. Bola to obrovská strata. Tú ako tak vykompenzoval malý záblesk dobra. Jacob totiž vždy miloval superhrdinov a vždy ich považoval za „dobrých ľudí“. Na 6-ročného chlapca zastreleného guľkou šialenca nebudú spomínať ako na obeť, ale ako na superhrdinu.

https://www.youtube.com/watch?v=QlBruaGk_98
www.youtube.com

Jeho matka požiadala, aby sa každý, kto sa plánuje zúčastniť chlapcovho pohrebu, obliekol ako jeho obľúbení superhrdinovia. Jacob bol tiež odprevádzaný k večnému odpočinku oblečený ako Batman a jeho rodina chcela preto osláviť Jacoba takým spôsobom, aby všetci vedeli, že by boli radi, keby mohol byť medzi nimi.

https://www.youtube.com/watch?v=QlBruaGk_98
www.youtube.com

Ľudia z celého regiónu sa prišli rozlúčiť s chlapcom a stovky študentov boli oblečení v oblekoch superhrdinov, aby oslávili krátky, ale zmysluplný život malého chlapca, ktorý mal ešte veľké sny.

https://www.youtube.com/watch?v=QlBruaGk_98
www.youtube.com

Tento chlapec zomrel ako superhrdina, pretože zatiaľ, čo nezmyselné násilie stále existuje v našom svete, celá komunita odmietla nechať túto skutočnosť len tak a podporili ho tak veľmi , ako bolo v ich silách. Najhrošie to zvládali samozrejme rodičia, no niet sa čomu čudovať. Dúfajme, že čas vylieči všetky rany.

Pohreb, ktorý vás dojme k slzám!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 6. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: