Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nechal svoju dcéru v reštaurácii chvíľku osamote. Keď sa vrátil, našiel tam takýto odkaz.

List otec.png
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Dnes už mnoho rodičov, bohužiaľ, netrávi so svojimi deťmi toľko času, koľko by mohli. No a keď už sa niekam spoločne s deťmi vyberú, často počas toho pozerajú do mobilov…No príbeh tohto otca je z celkom iného súdka.

David Rosenman vzal svoju 9-ročnú dcérku na raňajky a strávili ich spolu tak trochu inak, ako bežne trávia rodičia raňajky so svojimi deťmi.

Kúpil je omaľovánku, sebe kúpil noviny a spolu jedli, rozprávali sa, dcéra si vyfarbovala, otec listoval novinami. Celé raňajky strávili rozprávaním, smiali sa s ľudia naokolo sa na nich usmievali.

David sa pýtal dcéry na projekt, ktorý mala pripraviť do školy a pozorne počúval každé jej slovo. Počas toho, ako mu dievčatko štebotalo o tom, čo všetko ešte musí spraviť, myslel David na to, ako veľmi ju ľúbi.

Keď dojedli a David sa od stola postavil, aby zaplatil účet, zostala jeho dcére chvíľku sama. No a keď sa David vrátil, našiel na stole tento odkaz. Dievčatko mu povedalo, že sa pri nej zastavil neznámy pán, ktorý sa jej pýtal, či je tam so svojim otcom. Keď mu odpovedalo, že áno, položil na stôl papier s odkazom, ktorý hovoril:

„Pracujem v škole, kde veľa dcér nemá takých otcov, ktorí by ich sledovali s láskou a počúvali každé ich slovo. Jednoducho by im venovali 100% svojej pozornosti tak, ako ste to v toto nedeľné ráno urobili vy. Nemáte poňatia, aký dar dávate všetkým učiteľom zodpovedným za vzdelávanie vašej dcéry od teraz až po ukončenie štúdia.“

12243553_10205305286087382_2761191082541381008_n.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 23. júna 2016Zdroj boredomtherapy.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: