Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľná premena! Diana Mórová oklamala všetkých, takto v Talente zotrela samotného Jara Slávika

Diana Mórová ako Košičanka Viky
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: TV JOJ
reklama:
reklama:

Počas víkendu zažila televízia JOJ s jej ťažiskovým projektom Česko Slovensko má talent úspešný víkend. V porote totiž nahradila Dianu Mórovú česká herečka a komička Jiřina Bohdalová, ktorá zabodovala a prilákala rekordné množstvo divákov. Mórová tak úplne ale nakrúcanie nevynechala a predstavila sa ako súťažiaca. Zamaskovaná od hlavy po päty sa predviedla pred porotou, ktorú totálne zmiatla a nikto netušil, že za extravagantnou tanečnicou sa skrýva práve sympatická herečka. 

Keď sa na scéne objavila nezamestnaná Košičanka Viky, ktorá chcela predviesť tanečno – spevácke číslo, na prvý pohľad bolo jasné, že pôjde o hotovú pohromu. Išlo síce o energickú a extravagantnú dámu, no outfit vyzeral ako z lacného filmu pre dospelých a aj jej spôsob komunikácie bol poriadne odvážny. Keď spustila, všetci ostali ako obarení. Jej výkon bol hotová katastrofa a dostala od porotcov samé červené Xká.

Porotcovia tak nevedeli, či sa majú smiať, alebo plakať. Nakoniec si od Bohdalovej vyslúžila anticenu Zlatého Pátroviča, ktorý sa udeľuje účinkujúcim, ktorí síce nepredviedli dokonalý výkon, ale snaha bola. O to väčšie bolo prekvapenie, keď sa z výraznej a výrečnej Viky vykľula práve Mórová. Nakoniec dokonca posadila do kresla aj samotného porotcovského kata Jara Slávika, ktorý sa dožadoval aj iného čísla. Na to reagovala Diana „VIKY“ Mórová pohotovo: „Pán Slávik, ja si vás vážim, môžem v zákulisí, keď chcete druhé číslo,“ zareagovala herečka. Všetci nakoniec išli do kolien, keď zistili, že sa pod maskou výraznej Viky skrýva práve obľúbená porotkyňa a herečka.

Celé vystúpenie Diany Mórovej si môžete pozrieť nižšie

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 8. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: