Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľné. Tesne pred pôrodom predvádzala takéto náročné pozície z jogy

Befunky collage 2.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

O tom, či majú tehotné ženy cvičiť alebo nie, sa stále vedú diskusie. Niektoré ženy tvrdia, že tehotenstvo nie je choroba a nevidia dôvod na to, aby tehotná žena nebola aktívna, iné zase tvrdia, že si ženy v druhom stave majú dávať na seba pozor a šetriť sa. Nech už je váš názor akýkoľvek, to, čo dokázala vo vysokom štádiu tehotenstva táto 30-ročná mamička, je niečo, čo sa len tak nevidí.

Čerstvá mamička, ktorá cvičila jogu už na druhý deň po pôrode, tvrdí, že aj vďaka tomuto cvičeniu mala veľmi rýchly pôrod – ten podľa jej slov trval len desať minút. No hotový sen miliónov matiek.

Randi Greene z Ohia pred mesiacom porodila svojho synčeka menom Quinn a počas tehotenstva sa odmietla vzdať cvičenia.

Namiesto toho, aby sa vykašľala na cvičenie, začala na svoj Instagram postovať fotky, na ktorých predvádza náročné pozície z jogy. Áno, také, ktoré by niekto, kto necvičí jogu pravidelne, dokázal možno tak vo sne.

Randi sa začala joge venovať pred tromi rokmi a tvrdí, že vďaka cvičeniu dokázala zvládnuť kontrakcie počas pôrodu a počas samotného tehotenstva nadviazala hlboký vzťah so svojím bábätkom.

Upozorňuje však, že mnohé polohy a pozície počas tehotenstva cvičiť nemohla a ani ich necvičila. Avšak počas prvého trimestra bola joga pre ňu jedinou fyzickou aktivitou, pretože ju trápila obrovská únava.

V druhom a treťom trimestri sa však cítila silnejšia a mala viac energie, a tak cvičila päťkrát týždenne počas 45 minút až jednej hodiny.

Keďže pri joge je dôležité zosúladiť dych s pohybom, podľa Randi jej práve toto pomohlo pri kontrakciách. Okrem toho jej dodala joga sebavedomia a pri pôrode si bola istá, že to zvládne.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 6. februára 2017Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: