Neveríš na duchov? Pozri si tieto fotky a možno zmeníš názor!

Zdieľať
duchovia

Na veci medzi nebom a zemou nemusíš len veriť, tu sú dôkazy, že duchovia a nadprirodzené bytosti naozaj existujú. Pozri si prehliadku najznámejších fotiek duchov. 

Na cintoríne Boothill

Táto fotka pochádza zo začiatku deväťdesiatych rokov. Vášnivý milovník divokého západu Terry Ike Clanton sa na pamiatku nechal zvečniť na slávnom mieste, tzv. cintoríne Boothill, kde sú pochovaní (nielen) kovboji. Zdá sa, že muži západu si svoje (posmrtné) územie strážia – stačí sa pozrieť pri Terryho ľavé rameno, kde uvidíš muža v klobúku.

1
Zdroj: izismile Foto: www.imgur.com

Dieťa a neznámy

Mohla to byť nevinná fotografia malej dcérky autora fotografie, lenže na fotke sa zjavilo telo neznámeho ducha. Ak sa pozrieš bližšie, zistíš, že dievčatko ducha zbadalo tiež.

2
Zdroj: izismile Foto: www.imgur.com

Hnedá pani

V anglickej hale Raynham údajne od roku 1835 straší duch pôvodnej majiteľky slečny Dorothy Twonsendovej. Fotka zachytávajúca tzv. Hnedú pani bola zhotovená v 30. rokoch 20.storočia. Dodnes patrí medzi najpodarenejšie fotky duchov.

3
Zdroj: moviepilot Foto: www.imgur.com

Stará mama

Mala to byť len nevinná fotografia 94-ročnej starej mamy Denisa Russela. Okrem babičky však Denis zachytil aj svojho starého otca. Jediným háčikom je, že ten zomrel už v roku 1984. teda o trinásť rokov skôr ako bola fotka odfotená.

4
Zdroj: moviepilot Foto: www.imgur.com

Rumunská kňažka

Na tejto fotke môžeš vidieť ducha, ktorý straší v 150-ročnom hoteli Decebal v Rumunsku. Podľa legendy sa pod hotelom skrýva poklad, ktorý duch chráni pre všetkými hľadačmi pokladov.

5
Zdroj: moviepilot Foto: www.imgur.com

Veľký kaňon

Fotka z Veľkého kaňona (angl. Grand Canyon) pochádza z osemdesiatych rokov. Autor odfotil svojho uja na okraji útesu a až doma si všimli neznámeho, ktorý na nich hľadel z kríkov.

6
Zdroj: imgur Foto: www.imgur.com

Tajomná ruka

Predajca nábytku Montague Cooper začiatkom 20.storočia odfotil tento kus nábytku, aby ho mohol ponúknuť svojim zákazníkom. Keď však fotku vyvolali, všimol si ruku, ktorá akoby prechádzala drevom. Cooper nemal poňatia komu by mohla patriť. Že by predchádzajúci majiteľ?

7
Zdroj: moviepilot Foto: www.imgur.com

Lord Combermere

Po smrti lorda Combermereho najali lokálneho fotografa, aby odfotil jeho vyľudnené sídlo a stoličku, kde často sedával. Po vzhliadnutí hotovej fotky však zistili, že lord ešte stále nie je pripravený vzdať sa svojho obľúbeného miesta na sedenie.

8
Zdroj: moviepilot Foto: www.imgur.com

Elektrické kreslo

Autorom tejto fotky je inžinier Ted Lucher. Jeho úlohou bolo vylepšiť elektrické kreslo, no keď ho odfotil čakal ho strašidelný zážitok. Na fotke môžeš jasne rozoznať tvár a ochabnutú ruku na ľavej opierke.

10
Zdroj: izismile Foto: www.imgur.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom