Novinka v oblasti plastických operácií! Ľudia si dávajú permanentne meniť farbu svojich očí!

Zdieľať
operacia-farba-oci

Ak túžiš po nádherných modrých očiach, už viac nemusíš nosiť farebné kontaktné šošovky. Je tu totiž totálna novinka – operácia, ktorou si ľudia dávajú permanentne meniť farbu svojich očí.

Operácia, ktorá bola pôvodne určená na liečenie niektorých očných ochorení, sa dnes začína využívať na kozmetické účely. Počas operácie sa na oko implantuje umelá dúhovka, ktorá je priložená na tú pôvodnú.

Nová umelá dúhovka je vyrobená zo silikónu, sa do oka vkladá na stálo. Stránka spoločnosti BrightOcular, ktorá tieto operácie vykonáva, uvádza, že je to „bezbolestný, bezpečný a krátky zákrok“a trvá približne polhodinu.

Ak by sa náhodou stalo, že nová farba sa pacientovi prestane páčiť, môže si ju dať zase odstrániť. Tieto zaujímavé operácie sa vykonávajú zatiaľ len v niektorých krajinách – napríklad v Brazílii, Turecku, Mexiku alebo v Libanone. V iných krajinách totiž nie je úradmi schválená.

Ak by si chcel takúto zmenu podstúpiť, len smelo do toho. Radšej si predtým ale nepúšťaj toto video, lebo by si si to mohol rozmyslieť…

Tento chlapík si dal zmeniť farbu očí na nebeskú modrú:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom