Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Otec s dcérou držia zaujímavý rekord. Majú totiž najširšie jazyky na svete.

Jazyk.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Guinnessová kniha drží neskutočne veľa zaujímavých rekordov. K nim patrí aj tento otec so svojou dcérou!

Zoznámte sa, toto je Byron Schlenker a jeho dospievajúca dcéra. Spolu sú známi pre niečo tak bizarné a jedinečné, že lámu rekordy. Majú najširšie jazyky. Byronov jazyk meria neuveriteľných 8.6cm naprieč, čo je o 2 cm širší než iPhone6. A jeho 14-ročná dcéra Emily nie je ďaleko za ním. Jej jazyk meria 7.3cm naprieč!

Ľudia boli z ich jazykov šokovaní.

Ludia.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Byron objavil jeho vzácny dar, keď zdvihol kópiu Guinessovej knihy rekordov a zároveň pomáhal Emily s jej školským projektom v knižnici. Jeho priateľ mu odmeral jazyk a bol šokovaný, keď prišiel na to, že je ešte väčší. Organizácia ho od tej doby korunovala za muža s najširším jazykom na svete, čo ho premenilo na niečo ako celebritu vo svojom rodnom meste Syracuse, New York. Emily drží rekord pre najširší ženský jazyk.

Otec aj dcéra držia svetové rekordy.

Jazyky.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

No vidíte, aj takéto nezvyčajné rekordy sú publikované v Guinnessovej knihe rekordov a vďaka nim sú aj obyčajní ľudia trochu populárnejší. Pozrite si reakcie ľudí, keď po prvýkrát uvideli ich jazyky.

Otec s dcérou držia rekord najširších jazykov!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 27. augusta 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: