Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pamätáte si ešte malého „Herkula“? Takto vyzerá po 20-tich rokoch

Befunky collage 22.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Každé dieťa prežíva svoje detstvo inak. Niektorí presadzujú svoj talent, napríklad športovaním, iní si zas nájdu čas na ďalšieho koníčka. Tento chlapec bol však naozaj výnimočný.

Richard Sandrak sa narodil v roku 1992 na Ukrajine a obaja jeho rodičia Pavel aj Lena boli šampióni bojových umení. Svojho syna začali trénovať hneď, ako sa zbavili jeho plienok. Pavel začal trénovať Richarda od 3 rokov ľahkým strečingom a aerobikovými a akrobatickými kúskami.

Sry that I didnt flex on this pic

A post shared by I am strong Richard Sandrak ?❤ (@richard.sandrak) on

Ako rástol, pokračoval v ľahkom tréningu. Richard si pomaly začal získavať pozornosť okolia. Preto si Pavel najal fyzického trénera Franka Giardinu, aby trénoval Richarda a pomohol mu vypracovať jeho telo.

Plz rate my muscles

A post shared by I am strong Richard Sandrak ?❤ (@richard.sandrak) on

Obľúbenosť Richarda vzrástla, keď jeho fotky pribúdali na internete. Ľudia sa začali diviť, ako môže mať dieťa lepšiu fyzičku, než väčšina dospelákov. Vo veku 11 rokov bol vyhlásený za najsilnejšieho chlapca. Ale všetka popularita mala v skutočnosti nepríjemné pozadie. V detstve sa nemohol hrať so svojimi priateľmi a robiť veci, ako bežné deti.

Happy Valentines day ❤ I hope u enjoy my muscles and the day

A post shared by I am strong Richard Sandrak ?❤ (@richard.sandrak) on

Richard bol tvrdo trénovaný svojím otcom a trénerom. Kedysi robil až 1000 klikov a 600 drepov denne a musel dodržiavať prísny diétny režim. To znamenalo, že si nemohol dopriať hamburgery, pizzu, či nealkoholické nápoje. Nemal čas na priateľov a nikdy nemal normálne detstvo.

What do u think about my muscles? ?

A post shared by I am strong Richard Sandrak ?❤ (@richard.sandrak) on

Čo robí teraz?

Keď mal Richard 11 rokov, jeho otec bol zatknutý a poslaný do väzenia kvôli domácemu násiliu voči jeho matke. Richard obmedzil trénovanie a prestal tak intenzívne pracovať na svojom tele. Teraz má 24 rokov a pracuje pre Universal Studios ako kaskadér. Už nezvyšuje záťaže, ale je stále v dobrej forme vďaka behu a kardio tréningu. Sám tvrdí, že na svoju minulosť je veľmi hrdý a nič neľutuje.

DO YOU REMEMBER HIM? Fifteen years ago, rather than real-life Barbies and botched butt jobs, the world was fascinated by an 8-year-old bodybuilder called Little Hercules (real name Richard Sandrak – ukrainian). His extreme physique made him front page news. He went on to be named World’s Strongest Boy at just 11. But now he’s reached the grand age of 23 and he’s changed *quite* a bit. He’s given up weight-lifting, embraced his dadbod and has a hipster beard and ponytail. He told Inside Edition: ‘I don’t lift weights anymore. If anything, it just got boring to me.’ He hasn’t gone completely mainstream though. He adds: ‘I set myself on fire.’ He now works as a stuntman at the Universal Studios Hollywood Waterworld show. Richard’s story has a dark side though. When he was younger, his dad Pavel was in charge of his strict fitness regime and was often criticised for pushing his son too hard, at too young an age. When Richard turned 11, Pavel was sent to prison for domestic abuse against his wife, Richard’s mum. That’s when Richard cut all ties with his dad and stopped bodybuilding. Nevertheless, he says he’s proud of his former fame. ‘I’m very proud of my past. It’s not something I don’t want people to know, it’s just that I’m not going to be stuck living in it,’ he explained. In fact, he’s got big plans for the future. His dream job? ‘Quantum scientist. More specifically maybe even an engineer for NASA.

A post shared by Bodybuilding & Fitness (@bodybuilding_and_fitness_) on

Hovorí, že zdvíhanie záťaží teraz nie je pre neho také dôležité. Radšej zapaľuje ohne alebo skáče z budovy, čo je jeho práca, a napĺňa ho to viac, ako čokoľvek iné. Richard sa znovu spojil so svojím fyzickým trénerom Giardinou a spoločne občas trénujú, aby zostal fit.

Sandrak.jpg
www.youtube.com

Na otázku, či ľutuje niečo o svojej minulosti, povedal: „Nikdy som nebol nútený trénovať alebo robiť niečo proti svojej vôli,“ potvrdzuje Sandrak. „Moji rodičia tvrdo trénovali a chcel som sa k nim pripojiť. Bola to moja voľba. Nikdy som nebol do ničoho nútený.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 20. októbra 2017Zdroj trendingposts.net © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: