Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Plnoštíhla modelka zverejnila na internete fotku s odkazom: „Ja som viac ako celulitída“

Modelka.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com

Bez ohľadu na to, ako vyzeráte, nemali by ste sa nechať šikanovať od druhých. Ľudia si totiž vždy nájdu na vás niečo, čo bez problémov dokážu skritizovať. 

Každý deň sa ženy po celom svete pokúšajú byť viac sebavedomé a pozitívnejšie. Jedným z problémov je, že bez ohľadu na to, ako vnímate krásu iných ľudí, väčšina z nás je na seba veľmi prísna. Plnoštíhla modelka Sophie Tuner vie, aké je ťažké vidieť svoju vlastnú krásu.

Nedávno zverejnila snímku zo zákulisia z modelovania, ktorá ukazuje jej celulitídu. Spočiatku bolo pre ňu ťažké sa na fotku pozerať. Uvedomila si však, koľko žien po celom svete má tento istý problém. Zverejnila ju preto na Instagrame a do troch dní mala na ňu viac ako 13-tisíc reakcií.

Sophie pri fotku napísala: „Toto je záber zo zákulisia. Bola som naštvaná, keď som videla tento obrázok, kvôli mojej celulitíde. Ale prečo by som mala byť? Som viac než celulitída, som viac ako tuk na bruchu a zadku. Celulitída je normálna!“

„Pre ženy je prirodzené mať celulitídu a musíme ju prestať vnímať ako niečo nechutné alebo škaredé. Áno, všetci chceme hladkú pleť, ale musíme prijať realitu! Mala som celulitídu už od veku asi 12 rokov, čo je normálne. Už s ňou žijem viac ako desať rokov a stala sa mojou súčasťou.“

„Stále sa učím ju milovať a nie nenávidieť. Je to pomalá cesta k sebaobľúbeniu, ale je to najlepšia vec, ktorú môžete urobiť pre svoju dôveru, sebavedomie a celkové duševné zdravie.“ Všetkým, ktorí videli fotku Sophie, sa páčilo jej posolstvo. Jedna žena napísala: „Vy ste dokonalá, celulitída a všetko.“

„Vôbec to nie je nič zlé,“ napísal ďalší fanúšik. „Krása je viacstranná a mnohorozmerná. Niektorí z nás sú schopní to vidieť. Skúste byť hrdý na to, čo máte.“ Celulitída je bežná, a mnoho žien to v istom momente života pochopí. Nemali by sme sa za seba hanbiť.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 6. novembra 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.