Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chýba jej súdnosť alebo je fakt so sebou spokojná? Táto plnoštíhla vlogerka rúca predsudky!

vlogerka bikiny
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Väčšina žien má so svojou postavou neustále problémy, aj keď sú takmer dokonalé. Vždy je totižto čo vylepšovať – to je ich filozofia. No nájdu sa aj také, ktoré sa za svoju postavu nehanbia. Jednu z nich ti práve teraz predstavíme. Buď ju odsúdiš, alebo ju prijmeš takú, aká je. Sama so sebou nemá takmer žiadny problém, je totiž vyrovnaná s tým, ako sa narodila. Všetci zakomplexovaní by si z nej mohli brať príklad…

Loey Lane sa na sociálnych sieťach, rovnako ako aj na Youtube prezentuje ako žena, ktorá rúca predsudky a stereotypy. Vo svojich videách ľudí verejne vyzýva k tomu, aby začali mať radi svoje telo. Chce šíriť lásku a pozitívnu energiu – a to isté chce od všetkých tých, ktorí si jej videí pozrú.

Jej tvár je takmer dokonalá, líčenie profesionálne a  o to všetko sa chce podeliť so svojimi fanúšikmi. Skús sa inšpirovať aj ty a uvidíš, že neoľutuješ!

Mimoriadne ohlasy však nedávno vyvolali videá, v ktorých prezentuje plavkovú módu pre tohtoročnú letnú sezónu 2015. Je to jasný dôkaz toho, že so svojim telom nemá absolútne žiadne problémy.  Komplexy, ktoré ju určite niekedy trápili, už dávno vyprchali. Tak čo, keby si mal takú postavu ako ona, odhalila by si sa až do takej miery? Robí to predsa preto, aby inšpirovala ostatných ľudí k tomu, aby sa nehanbili a nasledovali ju…nuž, otázne je, koľko z nich tak spraví.

modelka, plus size
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ak máš aj ty niekoľko kíl navyše a hanbíš sa obliecť si dvojdielne plavky, prestaň s tým.

Život je príliš krátky na to, aby si sa toľko trápila. Choď do obchodu, vyber si presne tie, ktoré sa ti páčia a hneď v ten deň choď na kúpalisko. Nevšímaj si nikoho. Iba seba. Keď dospeješ do štádia, že ti bude jedno, čo si o tebe druhí myslia, vyhral si. No máš zrejme pred sebou ešte dlhú cestu. No začať by si mala už dnes!

https://www.youtube.com/watch?t=29&v=8waXaHK0lVI
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Pozri sa na ňu, ako si to užíva!

modelka, plus size, vlogerka,
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Niekto jej bude tlieskať za odvahu, iní ju budú odsudzovať. Do ktorej skupiny sa zaradíš ty?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 10. júla 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: