Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Počuli ste už o „nemocnici hrôzy“? Je v Bratislave a na toto tam natrafili lovci duchov

Horizon33_2017 2 23_13 35 23.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Ak ste si mysleli, že strašidelné miesta sú akurát tak v amerických filmoch, dovoľte, aby sme vás vyviedli z omylu. V skutočnosti sa takéto miesta nachádzajú aj na Slovensku. A možno sú bližšie k vám, ako ste si mysleli…

V bývalej pôrodnici na Zochovej ulici v Bratislave by ste dnes lekársku pomoc hľadali zbytočne. Budova je už roky opustená a schátraná a objavujú sa príbehy o tom, že sa tam dejú čudné veci. Slovenskí lovci duchov a vyhľadávači paranormálnych aktivít, ktorí si hovoria Ghost Evidence, sa rozhodli v opustenej budove stráviť noc a zistiť, či sa tam deje niečo paranormálne.

Nemocnica sídlila v historickej budove, ktorá bola postavená v roku 1882 a slúžila pacientom do roku 2008, kedy bola zrušená. Po tom, čo bola nemocnica zavretá, sa v médiách objavili informácie hovoriace o tom, že v opustenej budove boli nájdené vzorky krvi, časti ľudských orgánov a dokonca aj telíčko bábätka naložené vo formaldehyde.

Ako to už býva, pôrodnica nebola len miestom, kde prichádzali na svet nové životy, ale tiež miestom, kde ženy i deti umierali. A tak sa k skupine Ghost Evidence dostalo viacero príbehov, ktoré ich zaujali, a rozhodli sa opustenú budovu preskúmať.

Opustená budova sa vraj stala miestom, na ktorom sa robili satanistické rituály. Lovci duchov našli v nemocnici satanistické symboly popísané po stenách a v časti, v ktorej mala byť márnica, vraj objavili zvieracie kosti.

Viacerí svedkovia im porozprávali o svojich zážitkoch z tohto miesta. Vyše 130 rokov stará budova podľa lovcov duchov nasala všetko, čo sa tam udialo, a rozhodli sa to zistiť na vlastnej koži.

Už od začiatku tvrdili členovia tímu, že cítia paranormálnu aktivitu a na mieste sa necítia príjemne. Skúsili preto komunikovať s duchmi. To, či veríte, že sa im podarilo zachytiť nejaké paranormálne javy alebo nie, posúďte sami. Nás by však do tejto budovy v noci nikto nedostal…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 23. februára 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: