Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Povedal mu „Ahoj“ a „Zbohom“. Syn mu zomrel pár minút po narodení

Foto 2.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Nič nenasvedčovalo tomu, že malý chlapček len pár minút po narodení zomrie. Stihli mu však urobiť fotografiu s otcom, ktorá dojíma k slzám. 

Narodenie vytúženého dieťatka je tá najúžasnejšia vec v živote rodičov. 9 mesiacov čakania, občas aj trápenia, no hlavne nedočkavosti, ktoré skončia narodením malého krásneho uzlíka. Bohužiaľ, nie vždy to má šťastný koniec. Ako aj v tomto prípade.

Foto 2.jpg
www.instagram.com

Simone a Marty Tonkinovci čakali na príchod svojho synčeka. Bolo to ich prvorodené dieťa a veľmi sa naň tešili. Tehotenstvo prebiehalo bez väčších problémov a tak nič nenasvedčovalo tomu, že to bude mať tragický koniec.

Nixon Martin Tonkin sa narodil cisárskym rezom. Ale čo nikto nečakal, prišlo ku komplikáciám, ktoré viedli k poškodeniu jeho lebky. To spôsobilo poškodenie mozgu a smrteľné krvácanie. Chlapček zomrel asi pol hodiny po tom, čo uzrel svetlo sveta.

Nevedel dýchať bez pomoci a tak zomrel niekoľko minút po tom, ako ho stihli odfotiť s jeho otcom. Predpokladá sa, že jeho zranenia boli spôsobené, keď sa ho pôrodná asistentka pokúšala oslobodiť počas pôrodu a tlačila mu prstami na hlavu. Jeho smrť sa začala vyšetrovať.

Rodinná priateľka Simone Valentine zverejnila srdcervúcu fotografiu na zvýšenie povedomia o ich osude a založila zbierku na pomoc zúfalým rodičom. Mala v pláne vyzbierať 15-tisíc libier, ktoré sú potrebné na účty, právne poplatky a poradenstvo. Opísala, ako otec niesol rakvu svojho maličkého syna. Aký bol pri tom silný a podporoval svoju manželku.

New born baby's hand
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 24. apríla 2017Zdroj metro.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: