Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na fotke mamy s chorou dcérou sa údajne objavil anjel. O tri týždne neskôr dievča zomrelo

Foto.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Prežiť vlastné dieťa je najhoršia nočná mora rodičov. Bohužiaľ, aj taký je život.

Je to neuveriteľné, ako sa osud dokáže zahrať s našimi životmi. Ten sa nám môže zrútiť zo dňa na deň, v najhoršom prípade aj zo sekundy na sekundu. No vtedy nám už zostáva len jedno. Bojovať a zmieriť sa s tým, čo nás čaká. Najhoršiu nočnú moru rodiča zažila aj táto žena, keď jej zomrela dcéra na rakovinu. No tomu predchádzala ešte jedna záhadná fotografia.

https://www.youtube.com/watch?v=Xzi849di_T0
www.youtube.com

Mamička menom Sarah Danbury pochádza z Veľkej Británie. Jedného dňa sedela na posteli vedľa svojej dospievajúcej dcéry Amy, ktorá už ako 19-ročná musela absolvovať chemoterapiu. Bola jej totiž diagnostikovaná zriedkavá forma rakoviny pečene. Ako tak sedeli spolu na posteli, rozhodli sa, že si urobia spoločnú fotku. Keď sa na ňu ale neskôr pozreli, uvideli niečo neuveriteľné.

https://www.youtube.com/watch?v=Xzi849di_T0
www.youtube.com

Bola na nej zachytená anjelská bytosť. Sarah dúfa, že to bol anjel strážny jej dcéry. No tri týždne po tom, ako vznikla táto fotografia, Amy zomrela. Matka tvrdí, že to bola vždy bojovníčka a nikdy sa nevzdávala. Tiež tvrdí, že dedko Amy taktiež bojoval s rakovinou a tak sa navzájom podporovali. On však zomrel len 6 mesiacov pred Amy. Útechou pre Sarah je pomyslenie na to, že v tejto ťažkej dobe dáva nejaká vyššia sila pozor na jej dcéru.

Matka verí, že na jej dcéru niekto tam hore dáva pozor!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 2. januára 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: