Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozrite si reakciu jednej z dvojičiek, keď sa dozvie, že je o minútu mladšia.

Twins.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tieto rozkošné dvojičky vám roztopia srdce. A ešte viac pobavia svojou reakciou!

Nie je nič nezvyčajné, ak sa niekomu narodia identické dvojičky. Medzi ne patria aj tieto dve rozkošné dievčatká. Volajú sa Ava a Alexis McClure a ich mama ich natočila v tej správnej chvíli. Rozprávala sa s nimi o tom, či si uvedomujú, že sú identické a všetko majú úplne rovnaké. A naozaj, keď sa na ne pozriete, sú na nerozoznanie.

https://www.youtube.com/watch?v=T2SDh8VVyUc
www.youtube.com

Mamička im povedala, aby sa na seba pozreli a vtedy zistili, že sú identické a vo všetkom sú si podobné. Naozaj z toho mali radosť a tešili sa. Majú rovnaký nos, oči aj ústa. Majú rovnaké všetko. Až na čas narodenia. Ava sa narodila jednu minútu pred Alexis. A to bola zničujúca správa pre Alexis.

https://www.youtube.com/watch?v=T2SDh8VVyUc
www.youtube.com

Zrazu zábava skončila. Keď sa Alexis dozvedela, že je mladšia, prešiel ju smiech. Naopak, zostala veľmi smutná a sklamaná, pretože túžila byť staršia. Veľmi chcela byť ona staršia sestra. Na túto správu nebola pripravená. Obidve boli rozrušené z tejto informácie, no boli nakoniec veľmi sladké a rozkošné pri tom, ako sa snažili sa upokojiť.

Pozrite si tieto rozkošné identické dvojičky!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 31. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: