Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prekliati výhercovia lotérie, ktorých vyhraté milióny pripravili o život

9 11 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Mnoho ľudí sníva o tom, že raz vyhrajú v lotérii, pretože veria, že peniaze vyriešia všetky ich problémy. Nanešťastie môže výhra problémy nie vyriešiť, ale priniesť ešte ďalšie. Mnoho výhercov nevie ako naložiť s ich novonadobudnutým majetkom a tak veľa z nich rýchlo zbankrotuje. Okrem toho peniaze priťahujú aj zlých ľudí. Často títo rodinní príslušníci, priatelia a dokonca cudzinci tvrdia, že sa nejako pričinili na výhre a nemajú problém požiadať o trochu „šťastia“. A práve tak isto sa mnoho z nich stáva neľútostnými bytosťami, ak nemajú to šťastie a nezískajú peniaze. Ľudia v tomto článku mali svoje životy, rodiny, ale o všetko prišli vďaka výhre v lotérii.

Abraham Shakespeare

Abraham Shakespeare vyhrali v lotérii 30 miliónov dolárov a vzal si z výhry paušálnu sumu 17 miliónov dolárov. Trval na tom, že jeho peniaze nezmenia. Abraham bol dobrosrdečný muž, ktorý pomáhal ľuďom v núdzi a mal v úmysle robiť tak aj naďalej a ešte štedrejšie. Bohužiaľ, jeho láskavosť bola všeobecne známa a tak ľudia k nemu chodili a bombardovali ho s ich nešťastnými životnými príbehmi. A on nemohol odolať pomôcť im. Bol veľkorysý aj k priateľom a tak vďaka svojej láskavosti rýchlo takmer vyčerpal svoj bankový účet. Stretol ženu menom Doric Moore, ktorá mu ponúkla pomoc. Doric sa mu starala o peniaze a otvorila mu nový účet. Minula jeden milión na drahé autá a luxusné dovolenky, ale to jej nestačilo, chcela všetky Abrahamove peniaze. Dobrého a naivného muža strelila dvakrát do hrude a pochovala ho na poli. Jeho rodine a priateľom povedala, že Abraham odišiel z mesta, aby unikol od ľudí, ktorí od neho stále pýtali peniaze. Doric predstierala niekoľko mesiacov, že Abraham je stále živý. Posielala dary jeho matke, z jeho mobilu posielala správy, dokonca si najala niekoho, kto mal podobný hlas ako Abraham, aby zavolal jeho matke. Ale jeho rodina ju podozrievala a nahlásili synove zmiznutie na polícii. Polícia rýchlo našla Abrahamove telo a podozrenie okamžite padlo na Doric. Bola zatknutá, uznaná vinnou a odsúdená na doživotie.

listverse.com

Urooj Khan

Urooj sa veľmi potešil, keď v lotérii vyhral milión dolárov (po zdanení 425000 dolárov) a mal v pláne peniaze investovať do svojho podnikania a tiež chcel nejakú časť podarovať detskej nemocnici. Urooj sa zúčastnil tlačovej konferencii, po ktorej sa o neho rozpútal veľký záujem. Urooj išiel domov, aby si v kľude vychutnal tradičnú indickú večeru s manželkou, dcérou a svokrom. Po večeri sa necítil dobre a išiel si ľahnúť. Zobudil sa v agónii a keď sa pokúsil vstať, zrútil sa na zem. Jeho manželka vytočila 911 a Urooj bol prevezený do nemocnice, kde na druhý deň zomrel. Podľa lekára zomrel prirodzenou smrťou- kardiovaskulárne ochorenia. Pitva sa nekonala. Uroojovmu bratovi sa to však zdalo podozrivé a požiadal o pitvu. Patológ našiel vo výhercovom tele smrteľné množstvo kyanidu. Polícia začala hľadať vraha, ale doteraz nebol nikto obvinený a prípad je stále otvorený.

www.youtube.com

Lee R. Kost

Lee išiel šťastne do dôchodku, keď mu jeho tiket priniesol 250000 dolárov. Peniaze mu ale rýchlo spôsobili problémy. DO jeho domu sa niekoľkokrát vlámali zlodeji, okrem toho niekoľko tisíc dolárov stratil a prišiel o pár kúskov drahých šperkov. Výhra do jeho života priniesla aj nových ľudí. Stretol tínedžerku Porche Sweet a jeden večer ju vzal na večeru. Porche šla s Leeom domov, kde mala v pláne okradnúť ho. Dvere nechala odomknuté a napísala správu trom kamarátom, že už je v dome. Trojica sa taxíkom dostala k domu a dverami vošla dnu. Po schodoch vyšli k spálni, kde bola tínedžerka s mužom. Jeden zo zlodejov menom Terrence Maya sa začal zbraňou vyhrážať mužovi, aby mu dal PIN ko svojim kreditným kartám. Ostatní zatiaľ hľadali hotovosť a kreditné karty a keď už našli dosť, Terrence smrteľne postrelil Leeho. Zlodeji mu potom ukradli jaguár na ktorom ušli. Prekročili však rýchlosť, čím na seba upútali pozornosť polície. Polícia v aute našla zbraň a mnoho ukradnutých vecí a rýchlo prišli na to, odkiaľ pochádzajú. Traja zlodeji dostali 23 rokov za mrežami a Terrance dostal doživotie.

listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 23. marca 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: