Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Smrť pri pohlavnom styku 3. časť. Smrť guvernéra počas radovánok, aj napadnutie ženy levom

Bez nazvu 4.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
en.wikipedia.org

Pohlavný styk určite nie je najhorším spôsobom smrti. Napriek tomu niektoré príbehy o smrti počas sexuálnych radovánok čitateľa nielen pobavia, ale aj vystrašia. Niekde v zákutiach našej mysle sme si vedomí toho, akí sme pri akte párenia roztržití, zraniteľní a aj smiešni. Životný štýl, žiarlivosť, zlý zdravotný stav a v neposlednom rade smola sú pripravení zaútočiť na nás v tej najzraniteľnejšej chvíli. Smrť nás nájde aj v čase tvorenia života.

Záhada

Okolnosti smrti Nelsona Rockefellera z 26. januára 1979 zostanú navždy záhadou. Dôkazy nasvedčujú tomu, že bývalý viceprezident, štvornásobný guvernér New Yorku a potomok jedného z najbohatších rodov v Amerike, zomrel počas „radovánok“ s jeho 25-ročnou asistentkou. Oficiálna správa znie, že bol doma a pracoval s Megan Marshackovou na knihe o jeho zbierke umenia. Jeho mladá krásna asistentka mala na sebe čierne večerné šaty, keď ohlásila na 911 smrť 70-ročného Rockefellera. Rodina pitvu nedovolila a telo dala spopolniť. Či už je to pravda alebo nie, myšlienka, že jeden z najmocnejších mužov v Amerike zomrel počas vyvrcholenia, sa zapísala do myslí mnohých američanov. Oficiálny príbeh a aj časová os udalostí sa celkovo zmenili trikrát. Miesto a prítomní svedkovia sú pod neustálym dohľadom. Rodina Rockefellerových vydala oficiálne vyhlásenie, v ktorom tvrdí, že nikdy nebude komentovať okolnosti a smrť Nelsona Rockefellera.

Nelson_rockefeller
en.wikipedia.org

Strecha

Krátko po 05:00 ráno 20. júna 2007 taxikár objavil dve nahé telá na ulici v Columbii v Južnej Karolíne. 21-roční Brent Tyler a Chelsea Tumbleston boli obaja ešte nažive, keď ich taxikár našiel, ale po príchode do nemocnie zomreli. Dvojica spadla z 50 metrovej šikmej strechy, čo viedlo k mnohonásobným zraneniam a nakoniec k smrti. Vyšetrovatelia nenašli žiadne známy násilného zločinu a veria, že táto bizarná smrť milencov bola nehoda. Jediným svedkom nehody bol bezdomovec. Ich oblečenie sa našlo na streche. Úrady doteraz oficiálne neuviedli, čo Brent a Chelsea robili na streche a prečo boli nahí. Ale asi si to všetci vieme domyslieť.

news.wikinut.com

Lev

V marci 2013 v Zimbabwe lev smrteľne zranil ženu, ktorá mala vonku pohlavný styk. Sharai Mawera a jej priateľ vyrazili do osamoteného bušu mimo mesta Kariba na schôdzku. Schôdzka to bola veľmi vášnivá, pretože partneri užívajúci si jeden druhého, si vôbec nevšimli, čo sa k nim približuje. Lev sa pomaly priblížil zozadu a zareval. Muž vyskočil a utekal nahý hľadať pomoc. Sharai toľké šťastie nemala. Zomrela na mieste. Sharai mala na tele masívnu tržnú ranu v oblasti žalúdka, veľkú ranu na krku a viaceré krvavé modriny. Ozbrojení strážcovia parku a polícia dorazili na miesto, aby odplašili leva varovnými výstrelmi, ale pre Sharai to už bolo príliš neskoro. Úrady začali hon na „ľudožrúta“, ktorý bol podľa novín zodpovedný aj za iné úmrtie krátko pred tým. Miestny muž bol vtedy napadnutý, keď kráčal domov z nočného klubu. Fakt, že žena bola „len“ zabitá a nie zjedená mohol naznačovať, že lev už nasýtil svoj hlad na mužovi.

www.thinkstockphotos.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 15. februára 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,