POTVRDENÉ! Ďurianová zažehnala krízu s Doležajom!

Zdieľať
Screenshot_2020 01 04mariannadurianova • instagram photos and videos.jpg
Marianna na svahu so synom Romankom. Foto: www.instagram.com

Ako sme vás začiatkom roka informovali, Marianna Ďurianová strávila sviatky na horách. Pôsobila veľmi spokojne a to, že momentálne prežíva dobré obdobie, potvrdil aj zdroj z televízie.

Teraz informáciu potvrdil portál topky.sk , ktorý Doležaja nafotil, ako v pondelok ráno o 7:30 odchádza z bytu Ďurianovej. Je teda jasné, že títo dvaja už zrejme nejaký čas spolu fungujú.

Roman Doležaj bol vo februári minulého roka prepustený z väzenia, kde strávil tri roky. Dvojica prechádzala vážnou krízou, Ďurianová bola videná v spoločnosti s iným mužom, no moderátorka rozchod nikdy nepotvrdila. V októbri bola rodinka spolu na verejnej akcii, a vtedy sa začalo šepkať, že sa Marianna snaží zlepiť svoj rozpadnutý vzťah. „Nebolo možné nevšimnúť si, že prežíva šťastné obdobie. Niekoľkokrát sa zmienila, že je všetko na dobrej ceste,“ povedal zdroj z prostredia televízie. Sama blondínka sa na sociálnej sieti vyjadruje veľmi rezervovane. Či sviatky strávili spolu, jasné nebolo. Avšak prianie do nového roka, hovorí veľa. „Tak som sa na ten nový rok pozrela z nadhľadu…dúfam, že mi vydrží aj zvyšných 365 dní. Nech je aj pre vás rok 2020 plný pohody a smiechu,“ napísala.

Screenshot_2020 01 04mariannadurianova • instagram photos and videos1.jpg
Ďurianová sa na sociálnych sieťach podelila o svoje pocity. Foto: www.instagram.com

Ďurianová si svoje súkromie úzkostlivo stráži. Odkedy pracuje ako moderátorka športových správ v RTVS, neprepiera svoj osobný život na verejnosti a vyhýba sa aj okázalým akciám, ktoré v minulosti rada navštevovala. Po nevydarených vzťahoch sa zdalo, že našla toho pravého. S Doležajom začala randiť v júni 2011 a už o rok nato v auguste mu porodila syna Romanka. O tri roky neskôr už Doležaj putoval do basy, kde ho navštevovala, keď ho však vo februári prepustili, Marianna ho nečakala. Či po tomto všetkom s Doležajom opäť žije, moderátorka tají.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom