Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelný príbeh: Posledné odpočítavanie

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

Príbeh o chlapcovi, ktorý na narodeniny dostal hodinky. Tieto hodinky mu neukazovali obyčajný čas, ale zostávajúci čas jeho života.

Na svoje 10. narodeniny dostal náramkové hodinky. Boli to obyčajné šedé plastové digitálne hodinky až na jednu výnimku. Namiesto toho, aby čas posúvali vpredu, ho odpočítavali. „Synak, toto je všetok čas, ktorý ti na tomto svete ostáva. Využi ho rozumne,“ vysvetlil mu otec. Syn ho počúvol.

Ako čas odbúdal tak chlapec, teraz už muž, žil naplno. Cestoval, miloval, smial sa a užíval sa život. Nikdy sa nebál, pretože presne vedel, koľko času mu ešte ostáva.

Mountainclimbingresize.jpg
www.leadershipwithsass.com

Nakoniec nastal posledný odpočet. Starý muž stál a pozeral sa na ošúchané plastové hodinky. Spomínal na všetko čo zažil, vybudoval a dokázal.

5. Potriasol si ruku s jeho dlhoročným obchodným partnerom a najlepším priateľom.

4. Pohladkal na hlave svojho verného spoločníka. Pes mu na oplátku olízal ruku a oprel si o ňu ňufák.

3. Plný pýchy objal svojho syna. Vedel, že mu bol dobrým otcom.

2. Poslednýkrát pobozkal jeho milovanú manželku

1. Muž sa usmial a zatvoril oči.

Hodinky raz zapípali a potom sa vypli. Muž len tak stál, živý a zdravý. Pomysleli by ste si, že v tej chvíli bol radosťou bez seba. To ale nebola pravda. Muž sa prvýkrát v živote začal báť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 31. mája 2018Zdroj www.reddit.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: