Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelný príbeh: Schovávačka pre dospelých

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
kellyexeter.com.au
reklama:
reklama:

Muž hľadal svoju ženu, ktorú mu uniesli a schovali. Musel ju nájsť predtým, než jej čas vyprší.

„Kde si?!“ kričal som. V panike som bežal skrz opustenú farmu. Nebola v dome. Nebola ani v stodole. Bežal som cez lúku, srdce mi išlo vyskočiť z hrude. Ako som utekal, tak som zakopol o kôpku hliny a padol. Plný beznádeje som sa snažil postaviť a prísť na to, kde ukryl jej telo. Vtedy mi to došlo.

Opustená farma, ale čerstvo vykopaná kôpka hliny. Ako besný som začal rukami hrabať do zeme. O chvíľu som narazil na niečo tvrdé. Drevo. „Si tam?!“ vykríkol som a priložil ucho k drevenej truhle. Počul som jej tlmené vzlyky. Ešte zúrivejšie som sa pustil do hrabania, no trvalo to moc dlho.

www.popsci.com

Obzrel som sa, či nenájdem niečo užitočné. Neďaleko bola malá kôlňa, rozbehol som sa k nej. Vykopol som dvere a zobral lopatu, špinavú od čerstvej hliny. S týmto ju musel ten bastard zakopať.

Z plných síl a s novým nástrojom som začal oslobodzovať truhlu. Čoskoro bola hlina preč. Okamžite som strhol veko truhly. Pozerala na mňa so širokými zaslzenými očami. Bola spútaná, špinavá, mala zapchaté ústa, ale bola živá. Vzdychol som si od úľavy.

„Našiel si ju?“ opýtal sa ma môj brat, ktorý čakal pri dodávke. „Jasné, ale skoro si ma dostal!“ veselo som mu odpovedal. Plný nadšenia mi hovorí: „Teraz som na rade ja. Kde si ju schoval?“ Ukázal som mu prstom k zátoke: „Pohni si. Človek nevydrží dlho pod vodou.“ S úsmevom som sledoval, ako sa rozbehol. Zbožňujem schovávačku pre dospelých.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 7. júna 2018Zdroj www.reddit.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: