Strážnik videl pri Silbury Hill zvláštne bytosti! Jeho život začali sprevádzať nevysvetliteľné javy

Zdieľať
Silburyhilltitulna.jpg

V anglickom grófstve Wiltshire, sa nachádza kriedový, umelo vytvorený kopec Silbury Hill. Ten spadá pod ochranu svetového dedičstva UNESCO, pretože patrí k jednej z najznámejších pamiatok, Stonehenge. Prečo a načo tento kopec ľudia vytvorili nie je dodnes známe. Nevieme, na čo slúžil, no v dnešných dňoch sa v jeho okolí vyskytuje mnoho nevysvetliteľných javov, ktoré nám kladú otázky, či bol Silbury Hill vôbec vytvorený ľuďmi.

Jeden z prípadov sa odohral 6. júla 2009. Keď bol miestny policajt ráno na obchádzke a autom prechádzal okolo kopca Silbury Hill, všimol si niečo zvláštne. Okrem toho, že sa na blízkom poli pred nedávnou dobou objavil obrovský obrazec (kruh v obilí), policajt v ňom zbadal stáť tri postavy, vysoké zhruba 180 cm. Údajne boli oblečení v čudných priliehavých bielych kombinézach, na hlavách mali kapucne a taktiež mali blonďavé vlasy. Strážnik sa rozhodol ponechať svoju identitu v anonymite, a to z viacerých dôvodov.

Https://c1.staticflickr.com/6/5518/9657158356_2eaab1e817_b.jpg

Policajt zastavil blízko poľa a sledoval čudesné postavy, ako si so záujmom obzerajú kruhy v obilí. Keď strážnik prikročil k poľu, začul niečo, čo mu pripomínalo zvuk statickej elektriny. Všimol si, ako sa mu zježili chlpy na rukách a na zátylku. Keď sa pokúšal na postavy volať, nevšímali si ho, avšak len čo vstúpil na územie poľa, postavy spozorneli a rozbehli sa preč.

Https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f3/Lucy_Pringle_Aerial_Shot_of_Pi_Crop_Circle_ _panoramio.jpg

Keď sa do prípadu pustili vyšetrovatelia UFO a paranormálnych javov, jednému z nich sa strážnik zdôveril, že utekali nadľudskou rýchlosťou. Netrvalo dlho a traja cudzinci mu zmizli z očí. Jedna vec sa však nezmenila. V ušiach naďalej počul zvuk statickej elektriny a po krátkej chvíľke mu prišlo nevoľno. Po stretnutí s postavami sa rozhodol sadnúť do auta a vrátiť sa domov, no po zvyšok dňa mu nevoľnosť vôbec neprechádzala.

Http://s0.geograph.org.uk/geophotos/05/42/14/5421464_19db06f3.jpg

V najbližších dňoch sa v strážnikovom živote odohrávali ďalšie nevysvetliteľné udalosti. V jeho rukách sa bez zjavnej príčiny vypínali spotrebiče samé od seba. Začal mať problémy so spánkom. Strážnik sa taktiež sťažoval, že zvykne počuť klopanie na vchodové dvere, no keď ich otvorí, nikto za nimi nestojí. Jednu noc dokonca videl na oblohe oranžovú guľu, ktorá sa pomaly vznášala až nakoniec vystrelila obrovskou rýchlosťou. Bol policajt svedkom niečoho, čo nemal vidieť? Zostal zo stretnutia s cudzincami poznačený aj inak, ako psychicky? To dodnes nikto nevie.

Http://maxpixel.freegreatpicture.com/Futuristic Alien Science Fiction Ufo Cover 1819026

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom