Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sú Česi k dôchodcom neohľaduplní ? Zistíte v tomto videu

1 8.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Youtuber Kovy sa v rámci spolupráce s českou bankou nechal nahovoriť na menší sociálny experiment. V koži dôchodcu skúmal, ako sa ľudia správajú k starším osobám.

Kovy hneď na začiatku videa vyvrátil fakt, že dôchodcom nikto neuvoľní miesto v autobuse. Aby bol jeho výskum efektívny, vyskúšal to vo viacerých situáciách. Pozitívny výsledok ho zakaždým prekvapil.

www.youtube.com

S ochotou sa stretol aj pri nosení ťažkej tašky. Vtipné na tom bolo, že pomoc mu poskytla omnoho staršia pani.

www.youtube.com

Youtuberov sociálny experiment sa nezaobišiel bez komplikácií a nevydarených momentov. Keď potreboval pomoc pri čítaní menu, každý okolo neho len rýchlo prešiel, a tak na to starček Kovy ostal sám.

www.youtube.com

Po tejto necharakternej skúsenosti si poriadne zašomral a skritizoval všetko, čo mohol. Aby si urobil lepšiu náladu, predviedol pri živej hudbe svoje zašlé tanečné kroky. Následne  sa skúsil ľudí pýtať na cestu a dvom dievčatám sa dokonca aj odvďačil. Odkryl im svoju skutočnú identitu.

www.youtube.com

Najväčší zážitok dňa prežil vo chvíli, keď mu pomáhala matka so synom. Kamere sa podarilo zachytiť, ako matka svojho syna ocenila za to, že ochotne pomohol ,,staršiemu pánovi.“ Čo myslíš, ako by podobný experiment dopadol v Bratislave?

www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 9. marca 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: