Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tajomstvo frajera superstárovskej porotkyne: Vystupoval v porne! Nemal peniaze…

Monika Bagárová (v strede)
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Monika Bagárová (v strede) má frajera s pikantnou minulosťou Foto: TV Markíza

Jednou z porotkýň speváckej šou SuperStar, ktorú vysiela televízia Markíza je aj mladučká Monika Bagárová, ktorej partnerom je MMA zápasník Makhmud Muradov. Ten prišiel do Česka, aby utiekol pred chudobou, no nakoniec aj u našich západných susedov začínal tak, ako množstvo iných mužov pred ním. Objavil sa v porne.

Bagárová je dnes spokojná po boku sexy zápasníka, očakávajú svojho prvého potomka a v 24 rokoch je najmladšou porotkyňou v speváckej šou. Málokto však tušil, že minulosť jej partnera, ktorý dnes dostáva za svoje zápasy v klietke desiatky tisíc eur nebola vôbec taká ružová. Aj on sa musel poriadne obracať a krátko po jeho príchode do Čiech mal finančné problémy. Zrejme aj preto prikývol na ponuku zahrať si v ľahkom porne určenom pre gayov.

Na začiatku videa hovorí o svojom pobyte v Čechách. „Prišiel som z Ruska, študujem tu čestinu, mám 22 rokov a milujem šport,“ povedal Makhmud vo videu,“ priznáva v porne Makhmud. Potom hovorí o tom ako prišiel v 16 rokoch o panictvo, ďalej že je romantik a sammozrejme heterosexuál. Potom už prešiel na akciu a vyzliekol sa donaha, predtým si ešte stihol trochu zaboxovať, keď bolo po všetkom sa osprchoval a video skončilo. Čo na jeho minulosť povedala krátko po prevalení celého škandálu Bagárová? „Myslím, že život je jedna veľká skúška a je len na nás, aký postoj k veciam zaujmeme. Ďakujem mojím rodičom, že ma vychovali tak, aby som k ľuďom bola láskavá, vedela odpúšťať a bola dobrým človekom. Je krásne milovať, byť milovaný, rešpektovať minulosť a tešiť sa na spoločnú budúcnosť,“ povedala na margo prešľapu svojho partnera pred rokom Bagárová.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 27. marca 2020