Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Takýmto bláznivým spôsobom oznámil párik, že čakajú dieťatko

Bez nazvu 5.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Jednou z najkrajších správ v našom živote je, keď sa dozvieme, že čakáme bábätko. Každý to oznámi rodine a priateľom svojim spôsobom. Buď im to jednoducho povedia alebo si pripravia nejaké prekvapenie.

Todd Krieg a Amanda Dieson sa nedávno zasnúbili, pár týždňov po tom, čo zistili, že budú rodičmi malého chlapca. Ten sa má narodiť v auguste. Túto skvelú novinku chceli svetu oznámiť nejakým zábavným spôsobom. A tak sa rozhodli nafotiť niekoľko bláznivých profesionálnych fotografií.

Jediným negatívom popri tejto fantastickej správe, bolo to, že Todd mal v minulosti motokrosový úraz. Ten bol natoľko vážny, že zostal od pása nadol ochrnutý a pripútaný na vozík. Takže okrem toho, že nemôže chodiť, lekári sa domnievali, že takisto nebude môcť mať už nikdy ani deti. Ale Todd sa nezmieril s touto informáciou a nebral ju vážne. A nakoniec sa pošťastilo a stane sa otcom. Dvojica sa spoznala počas jeho liečby, kde sa stretol s Amandou, ktorá bola jeho terapeutkou.

Chceli osláviť všetky dobré správy a tak vďaka fotografke menom Kayla Duffin budú mať navždy krásne spomienky. Celému svetu dali vedieť, že sa stanú rodičmi, bláznivými fotografiami v tej najlepšej kvalite.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 19. februára 2017Zdroj www.theladbible.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: