Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento úžasný deduško si získal srdcia ľudí po celom svete. Rozdáva lásku malým predčasniatkam

Dedko.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Je krásne, keď človek nezištne pomáha druhým. Obzvlášť, ak ide o detičky, ako sú tieto. Hoci ide „len“ o láskavé pohľadenia a slová, tie sú v tomto prípade naozaj dôležité.

Tento úžasný deduško si získal srdcia miliónov ľudí po celom svete. Dáva totiž lásku predčasniatkam. Pýtate sa prečo? David Deutschman sa rozhodol, že svoj voľný čas bude venovať cudzím deťom. Ide o predčasne narodené bábätká, pri ktorých rodičia nemôžu zostať celý čas kvôli iným povinnostiam.

Dedko2.jpg
Foto: www.imgur.com

Stáva sa, že ak sa dieťatko narodí predčasne, musí zostať nejaký čas v nemocnici. Väčšina rodičov má však doma viac detí, o ktoré sa treba tiež starať. A nie každý si preto môže dovoliť zostať nonstop pri bábätku. Práve pre tieto dôvody je tu deduško, ktorý deťom dáva lásku namiesto rodičov.

Ruka.jpg
www.facebook.com

Dvakrát za týždeň chodí David do detského zdravotného centra v Altante. Predčasniatkam sa milo prihovára, dáva im pocit bezpečia a dočasne im tak nahrádza rodičov. Ostatní zamestnanci totiž nemajú toľko času a nedokážu im to dopriať tak, ako David.

Dieta 1.jpg
www.facebook.com

Deduško však vraví, že to nerobí pre rodičov, ale pre deti. Tiež povedal, že je to najlepšia práca, akú kedy mal. Čo si o tom myslíte? Prijali by ste takú pomoc, ak by ste sa ocitli v podobnej situácii?

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 15. októbra 2017Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: