Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tínedžerka si obliekla šaty, ktoré sa okamžite začali šíriť internetom. Pozrite sa, prečo

Zena 2.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Milan Bolden-Morris je 17-ročná študentka, ktorá žije vo West Palm Beach na Floride. Doslova celý svet zaujala svojimi netypickými šatami, ktoré boli ušité na mieru. 

Milan sa pripravovala na ples. Hlavným prvkom, ktorý potrebovala, boli šaty. Preto sa obrátila na rodinného priateľa menom Terrence Torrence. Špecializuje sa na grafický dizajn a tvorbu odevov. On jej navrhol tieto šaty už pred rokom, ale realitou sa stali až teraz.

Mialn.jpg
Foto: www.imgur.com

Šaty tínedžerky zaujali doslova celý svet. Začali sa neuveriteľne rýchlo šíriť internetom. Zobrazujú totiž tváre čiernych mužov, žien a detí, ktoré zomreli v dôsledku policajnej brutality. Ich úmrtia často vyvolávali protesty po celej krajine a vo svete.

Spočiatku Milan povedala, že chce na ples niečo úplne iné. Červené šaty s množstvom flitrov. Avšak, nakoniec sa jej zapáčil Torresnov originálny dizajn. Výroba šiat mu trvala asi tri dni. Sú z pružného materiálu a čipky.

Milan.jpg
twitter.com

Šaty zahŕňajú niekoľko ľudí, vrátane Trayvona Martina, mladého čierneho dieťaťa, ktoré zabili pri návšteve svojho otca. Ďalej je na nich Sandra Bland, mladá černošská žena, ktorá za záhadných okolností zomrela vo väzení. A Tamir Rice, čierne dieťa, ktoré bolo zastrelené políciou pri hraní s hračkou. A mnoho ďalších. Torrence odhadoval, že na šatách bolo asi 15 tvárí.

Milan3.jpg
twitter.com

Reakcia na tento dizajn bola ohromne pozitívna. Ľudia šaty zdieľajú a veľmi vychvaľujú. Dávajú to najavo aj svojimi komentármi pri fotkách. Dokonca aj samotný Snoop Dogg ich tiež uverejnil na svojom Instagrame. Milan nakoniec povedala:„Ja sa za nich modlím, lebo posolstvo nebolo to, aby som ukázala, ako dobre vyzerám v šatách. Je to o tom, ako skončili tieto nevinné životy“.

Milan4.jpg
twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 27. apríla 2017Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: