Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Títo rodičia prišli o svoje trojičky. Pár mesiacov po nešťastí museli čeliť niečomu, čo nikto nečakal

Horizon33_2017 3 10_9 18 0.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Jedným z najväčších prianí mnohých párov je založenie rodiny. Aj keď je to veľké rozhodnutie, veľa ľudí si za ním stojí. Nie vždy však stojí Šťastena na strane rodičov. Títo manželia si vždy priali mať deti. Čo sa však stalo potom? 

Príbeh manželov Jamesa a Marie začal ako z rozprávky. Mali krásnu svadbu a mesiac po svadbe Marie otehotnela. Na ich obrovskú radosť zistili, že Marie nosí pod srdcom trojičky. Bruško nádherne rástlo a každý deň prežívali v očakávaní.

Horizon33_2017 3 10_9 18 36
www.youtube.com

No netušili, že bábätká majú príchod naplánovaný oveľa skôr, ako doktori predpokladali. Deti sa narodili predčasne už v 22. týždni tehotenstva. Na tomto svete prežili len štyri hodiny. Ich malé telíčka neboli natoľko vyvinuté, aby mohli prežiť, a tak sa rodičia museli vyrovnať s obrovskou stratou.

Horizon33_2017 3 10_9 18 16
www.youtube.com

Zlomení rodičia detičiek Bernadette, Adam a Christine smútili nad stratou svojich detí, ale nie dlho! Len pár mesiacov po tragédii mali znovu dôvod na úsmev.

Marie totiž opäť otehotnela a 10 mesiacov po predčasnom pôrode sa im narodili krásne dvojičky, ktoré im robia radosť doteraz. Takto môžu konečne naplno žiť ako rodina, po ktorej dlho túžili. :-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 10. marca 2017Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: