Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To je neuveriteľne silný príbeh! Čínsky chlapec sa zabil, aby jeho rodičia mohli zaplatiť liečbu chorého brata!

CHINESE FLASH FLOOD VICTIM
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
A Chinese man recovers at a hospital after he was rescued from a flash flood at a primary school in Shalan, Heilongjian, northeast China, Saturday, June 11, 2005. The death toll from a flash flood that slammed into the primary school in northeastern China rose to 91 on Sunday, the government said. Eighty-seven of the victims were students at the school in Shalan, a remote town in Heilongjiang province, while the rest were local villagers, the official Xinhua News Agency said. (AP Photo/EyePress) ** ONLINE OUT, CHINA OUT **
reklama:
reklama:

Honghui Gao (20) a Hongtao Gao (18) dostali v roku 2010 silnú infekciu obličiek a ich jedinou záchranou mohla byť transplantácia, ktorá je však v Číne veľmi drahá.

Otec však nebol vhodným darcom a matka po tom, čo sa dozvedela o zlom zdravotnom stave svojich synov, ochorela. Šanca na vyliečenie pre oboch chlapcov bola preto mizivá.

Rodičia minuli na ich liečbu všetko, čo mali a predali dokonca aj samotný dom, žobrali na ulici.

Mladší syn však zobral osud do vlastných rúk.

V prenajatom dome, v ktorom s rodinou býval, sa zamkol vo svojej izbe a vypil fľašu pesticídu.

Zanechal aj odkaz, aby rodičia minuli peniaze na uzdravenie jeho staršieho brata.

Rodičia dali tento odkaz čínskej tlači a vďaka tomu, že sa tento dojímavý príbeh objavil v novinách, sa našlo niekoľko darcov, ktorí nielenže poslali peniaze na liečbu, ale vďaka nim sa našiel aj vhodný transplantát pre staršieho brata.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 26. januára 2014Zdroj dailymail.co.uk, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., Ilustračné: SITA/AP
K téme
reklama:
reklama:
reklama: