Spánková paralýza! Ľudia opísali svoje desivé zážitky - 13. časť

Zdieľať
Spankovaparalyzapribehytitulna13.jpg

O spánkovej paralýze už väčšina z vás rozhodne počula, mnohí ste ju taktiež zažili na vlastnej koži. Ak ste o tomto fenoméne ešte nečítali naše prechádzajúce články a chceli by ste sa dozvedieť niečo viac, odkazy na ne nájdete nižšie. Môžete sa v nich dočítať o rôznych faktoch či bytostiach, ktoré ľudí v noci navštevujú.

Spánková paralýza môže byť veľmi často sprevádzaná zvukovými, ale aj vizuálnymi halucináciami. Môžete vidieť desivé postavy a bytosti, počuj čudné hlasy či iné znepokojujúce zvuky. Čo videli pri svojej posteli títo ľudia, sa dočítate na nasledujúcich riadkoch. V dnešnej časti sa dočítate o žene, ktorá po smrti svojej sestry a rozchode s priateľom bývala u svojej mami v suteréne domu. Čo tam v noci videla, sa dočítate na nasledujúcich riadkoch.

Mamin suterén

„Vo februári mi zomrela sestra a môj priateľ na mňa začal príliš tlačiť, kvôli čomu sme sa rozišli. Rozhodla som sa teda, že budem mesiac bývať s mamou, kým si v meste nenájdem niečo svoje a neodsťahujem sa. Od dňa, kedy sme stratili moju sestru, som nemohla pokojne spávať, kvôli čomu som bývala extrémne vyčerpaná.

Http://intoweakness.blogspot.com/2014/06/

Moja izba, ktorá bola v suteréne domu, bola vždy tak trochu strašidelná. V tomto období som sa z neznámych dôvodov dosť zaujímala o schizofréniu a premýšľala som, aké je to vidieť rôzne desivé monštrá. Vždy som si predstavovala nejakú starú a hrôzu naháňajúcu ženu, ako z hororu Insidious.

Http://insidious.wikia.com/wiki/File:Old_Woman_(1).jpg

Keď som jedného dňa pomaly zaspávala, zrazu som zbadala, ako ku mne kráča cudzia žena. Po chvíľke však z ničoho nič zmizla, no vtom som ucítila tlak na hrudi. Keď som si uvedomila, že sa nemôžem pohnúť, pohltil ma strach a myslela som si, že sa deje niečo naozaj zlé. Ledva som mohla dýchať, myslela som si, že sa dusím. Kričala som na mamu a na nevlastného otca, no nepomohlo to, pretože zo mňa nevyšiel ani hlások. Vtom som mala pocit, akoby som odpadla a naspäť sa prebrala, no zrazu bolo všetko normálne, ako vo všednú noc.

Vydesilo ma to k smrti, no snažila som sa znova zaspať, keďže som si uvedomila, že to bol len nejaký čudesný živý sen. Stalo sa to však znova, no tentoraz bez halucinácii, no hneď potom som už zaspala.

Https://pxhere.com/en/photo/596874

Ďalšiu noc sa to opakovala znova. Tentoraz som však videla malého démonického tvora, ako vyskočil na postel, preliezol mi cez nohy, vyškriabal sa na moju hruď a jednoducho na ňu tlačil. Bola to jednoznačne tá najčudnejšia a najdesivejšia vec, aká sa mi kedy stala.“

Ďalšie zážitky ľudí, ktorí prežili spánkovú paralýzu, vám prinesieme už čoskoro.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom