Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto je neuveriteľné! Tento chalan musí mať telo z gumy…

Horizon33_2015-3-26_13-55-30
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Tento 15-ročný školák z Indie je neuveriteľne felxibilný a nemyslíme tým to, že sa ľahko prispôsobuje. On je flexibilný telesne…

Tento mladý Ind má neuveriteľnú hyperplexibilitu – svoje telo dokáže poskrúcať do rôznych krkolomných pozícií. Ak by sa ti to zdalo málo, chlapec, ktorý si sám dal prezývku „Rubber Boy“, vie otočiť hlavu o 180 stupňov.

https://www.youtube.com/watch?v=e3nJp6hK2Dw
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Teraz sa mladík dokonca pripravuje na vystúpenie v indickej národnej televízii a verí, že mu jeho schopnosť pomôže vybudovať si kariéru. Ako povedal pre Barcroft TV, na svojom „talente“ chce poriadne popracovať a chce byť najlepší.

Jaspreet, tak sa chalan volá, začal v škole cvičiť jógu a po niekoľkých rokoch bolo jasné, že má neobyčajnú schopnosť ohýbať svoje telo. Jeho mama povedala, že mal len 11 rokov, keď začal ohýbať svoje ruky, nohy a celé telo do pre nás neprirodzených pozícií. Vďaka svojej ohybnosti sa stal akousi školskou celebritou a jeho rodičia sú naňho hrdí.

Chlapec vraj počas cvičenia nepociťuje žiadnu bolesť. Na jeho nezvyčajnú ohybnosť si zatiaľ neposvietili ani lekári, pretože ho netrápia žiadne problémy.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 26. marca 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: