Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto bolo podľa Simona najdesivejšie vystúpenie, aké videl. Pozrite,čo sa udialo.

Horizon33_2016 8 8_14 26 47.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Thommy Ten a Amelie Van sú profesionálnymi mentalistami a tento rok berú útokom šou Amerika má talent. Ako to robia, je pre nás stále záhadou…

The Clairvoynats, ako si tento párik hovorí, predviedli v šou Amerika má talent ďalšie neuveriteľné vystúpenie. Hneď v úvode povedali, že budú kontrolovať mysle porotcov, a v závere videa zistíte, že tak aj urobili.

Na pódiu sa objavila tabuľa, na ktorej bolo niečo napísané, no keďže bola zakrytá, nik to nevidel. Dvojica sľúbila, že tabuľu odhalí na záver, a tak sa zatiaľ tabuľa ocitla nad pódiom.

Potom Thommy prišiel k porotcom a ponúkol Simonovi a Heidi cukrík. Amelie, ktorá stála k porote otočená chrbtom, uhádla, akú príchuť si porotcovia vybrali.

Horizon33_2016 8 8_14 25 54.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

To však nebolo všetko. Na rad prišla Mel B, ktorá mala do pohára vložiť ľubovoľný počet cukríkov. Pohár potom zakryla dlaňou a Amelie povedala, koľko cukríkov sa v ňom nachádza.

Horizon33_2016 8 8_14 28 15.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Ak sa vám to zdá neuveriteľné, počkajte, čo sa ukrývalo na tabuli…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 8. augusta 2016Zdroj www.littlethings.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: